کد خبر: 25046
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۵/ آذر/ ۱۳۹۵ - ۰:۳۰

در این بازی تماشایی تیم جنوب سوسنگرد بارها دروازه حریف را تهدید کرد اما موفق به گلزنی نشد.

به گزارش خوزستان سرافراز : دیدار دو تیم جنوب سوسنگرد و پارسیان بندرامام در استادیوم ورزشی سوسنگرد با نتیجه تساوی ( ۱ _ ۱)به پایان رسید.

امروز دوشنبه ۹۵/۹/۱۵،در هفته دوازدهم لیگ برتر خوزستان،دیدار تیم های فوتبال جنوب سوسنگرد و پارسیان بندر امام در نیمه اول با نتیجه مساوی (۱ _ ۱)به پایان رسید .

در این بازی تماشایی تیم جنوب سوسنگرد بارها دروازه حریف را تهدید کرد اما موفق به گلزنی نشد.

در این مسابقه جذاب ، پر تحرک ، تماشایی و جوانمردانه تیم جنوب سوسنگرد یک فرصت پنالتی را از دست داد و در نهایت این بازی با تساوی (۱ _۱ )به پایان رسید.

در نیمه دوم برای تماشای این بازی امام جمعه محترم سوسنگرد حجه الاسلام والمسلمین دکتر شمیل پور و دکتر مدحج ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوسنگرد و عباس بیت سعید ریاست محترم اداره ورزش شهرستان در ورزشگاه حضور بهم رساندند.

در پایان مسابقه امام جمعه محترم سوسنگرد با تیم جنوب سوسنگرد دیدار کرد و نکات ورزشی را به مربیان و بازیکنان گوش زد کرد و از بازی خوبی که ارائه کردند تقدیر و تشکر کرد و برای آنها آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی و ورزشی را از خدای بزرگ خواستار شد و در ادامه سخنان خود فرمودند: سوسنگرد مهد فوتبال است و بازیکنان قدرتمندی دارد و ان شاءالله شما عزیزان را در تیم ملی نیز ببینیم.

 

IMG-20161206-WA0004IMG-20161206-WA0001

 

خبرنگار=علیرضا شناوی

انتشار=امیری

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک