کد خبر: 25095
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۷/ آذر/ ۱۳۹۵ - ۴:۳۷

طرح بزرگ داوطلب یار در چهار روستای گاوداران،آب کاسه،قلعه راک و عنبر اجرا گردیده است

محمد نصیر شوراب / به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خوزستان سرافراز از شهرستان مسجدسلیمان،طی گفتگویی با فریدون رفیعی منجزی رئیس جمعیت هلال احمر مسجدسلیمان،در زمینه تقویت و کمک در ساماندهی نیازمندان جهت اجرای طرح بزرگ(داوطلب یار مهرورز) اظهار داشت:یکی از ماموریت های داوطلبان حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه می باشد،به همین منظوردر راستای دست یابی به اهداف خیر خواهانه و بشر دوستانه،جمعیت هلال احمر مسجدسلیمان به منظور خدمت رسانی و حمایت از دانش آموزان کم برخوردار،زنان بی سرپرست و اقشار نیازمند در مناطق محروم و با همکاری خیرین و نیکوکاران نسبت به تهیه،بسته بندی و توزیع اقلام در حال برنامه ریزی و اولویت بندی می باشیم.

رفیعی منجزی ضمن تقدیر و تشکر از دکتر علی خدادادی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان در خصوص نگاه ویژه به این شهرستان گفت:اقدامات اولیه اجرایی جمعیت هلال احمر مسجدسلیمان،هم زمان با ستاد محرومیت زدایی جمعیت هلال استان خوزستان،در همین زمینه اطلاع رسانی و دعوت از داوطلبان علاقمند و هم چنین شناسایی،وزمانبندی مناطق محروم و نیازمند با همکاری مشارکت دهیاران در حال انجام می باشد.

وی در ادامه تصریح کرد:بسته های لوازم التحریر،بهداشتی،پوشاک و غذایی از طریق جذب کمک های غیر نقدی خیرین جهت اقشار بی بضاعت ودر نهایت سازماندهی و هدایت کمک های مردمی در ارائه خدمات در یک پروسه زمانی در روزهای آینده عملیاتی می گردد.

وی گفت:طی روز گذشته در فاز اول با اجرای این طرح اقلام ۱۲۰۰ قوطی کنسرو مرغ،البسه و لوازم التحریر توسط خیرین شهرستان مسجدسلیمان سرکارخانم اعتدالی،اوریانا عالیپور در بین تعدادی از مدارس روستایی خارج از شهر توزیع گردیده است.

وی ادامه داد:در این روز با حضور ستاد محرومیت زدایی جمعیت هلال احمر استان خوزستان، آقایان رستم نعمت زاده معاونت عمرانی جمعیت هلال استان،علی امیدیان پور مشاور مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان،خانم مهرنوش دستمرد مسول داوطلبان جمعیت هلال احمر مسجدسلیمان و خیرین شهرستان حضوری فعال داشتند که جای تقدیر دارد.

رفیعی اذعان داشت:طرح بزرگ داوطلب یار در چهار روستای گاوداران،آب کاسه،قلعه راک و عنبر اجرا گردیده،ودر روزهای آینده این طرح در سطح گسترده تر در مدارس شبانه روزی مناطق محروم به مرحله در خواهد آمد.

این مقام مسول ضمن ابراز خرسندی از شروع این برنامه و اهداف اجرایی افزود:زمان اجرای این طرح از هفدهم آذرماه لغایت اسفندماه ۹۵ بوده،و اجرای طرح داوطلب یار مهرورز در قالب پروژه ههای داوطلبی یا مشترک با سازمان های مردم نهاد قابل انجام خواهد بود.

رئیس جمعیت هلال احمر مسجدسلیمان در پایان ادامه داد:اجرای این نوع طرح می تواند به توانمند سازی دانش آموزان مناظق محروم،مرکز ترک اعتیاد،کودکان طلاق،افراد سالخورده و کودکان نیازمند کمک بسزایی ارائه نماید.

 

IMG-20161208-WA0007IMG-20161208-WA0011IMG-20161208-WA0009IMG-20161208-WA0008IMG-20161208-WA0006

 

 

انتشار خبر=فرزاد امیری

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک