کد خبر: 25106
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۷/ آذر/ ۱۳۹۵ - ۵:۰۷

پیکرهای مطهر ۱۱ شهید عملیات تروریستی حله عراق صبح پنجشنبه همزمان با سالروز شهادت امام حسن عسکری (ع) دراهواز تشییع شدند.

در حاشیه این مراسم که با حضور گسترده مردم اهواز و مسوولان استان برگزار شد مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان گفت:مرحله سوم شناسایی اجساد شهدای تروریستی حله از طریق پزشکی قانونی در دو روز گدشته صورت گرفت و با تعیین هویت آنها امروز پیکرهای پاک ۱۱ شهید خوزستانی تشییع شد.
عبدالرضا فرجیان در گفت وگو با افزود: پیکر یک شهید زن پس از تشییع در اهواز برای تشییع وخاکسپاری به دزفول منتقل می شود و بقیه پیکرهای ۱۰شهید والا مقام پس از پایان مراسم در اهواز یا حمیدیه به خاک سپرده می شوند.
وی ادامه داد: از این تعداد سه شهید بزرگوار از شهرستان حمیدیه هستند که پس از تشیع به حمیدیه منتقل خواهند شد.
به گفته وی مراسم وداع با پیکر این شهدا شب گدشته با حضور خانواده های آنها در سالن آمفی تئاتر پزشک قانونی اهواز برگزار شد و ضمن ادای احترام و تکریم به این شهدای گرانقدر ، مقدمات برپایی مراسم امروز فراهم شد.
ﺩﺭ ﺣﺎﺩﺛﻪ تروریستی ﻣﻨﻄﻘﻪ ﺣﻠﻪ ﻋﺮﺍﻕ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ۸۰ ﻧﻔﺮ ﺍﺯ ﺯﺍﺋﺮﺍﻥ ﺣﺴﯿﻨﯽ ﺷﻬﯿﺪ ﻭ ﭼﻨﺪﯾﻦ ﻧﻔﺮ ﻫﻢ ﺯﺧمی ﺷﺪه اند که پیکرهای شهدای قربانی این اقدام تروریستی داعش طی چند مرحله پس از شناسایی تشییع و به خاک سپرده شدند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک