کد خبر: 25118
تعداد نظرات: يك نظر
تاریخ انتشار: ۱۸/ آذر/ ۱۳۹۵ - ۵:۱۱

فرماندار ایذه استان خوزستان گفت:سارقان با باز کردن درب بانک ملی شعبه حافظ جنوبی در این شهرستان، برای سرقت از این بانک اقدام کردند.

محسن بیرانوند اظهار داشت:سارقانی که وارد بانک ملی این شهرستان شده بودند، نتواستند چیزی را سرقت کنند و تحت تعقیب پلیس هستند.

وی با اشاره به جزئیات حادثه سرقت از بانک ملی، افزود: سارقان حوالی ساعت ۵ صبح قفل درب بانک را شکستند تا بتوانند وارد ساختمان شوند اما تجهیزاتی که بتوانند آن خودپرداز و گاو صندوق را باز کنند، همراه نداشتند.

فرماندار ایذه گفت: یک پیچ گوشتی در محل وقوع حادثه وجود داشته که نشان می‌دهد سارقان وسیله‌ای برای سرقت همراه خود نداشتند.

وی اضافه کرد:هم اکنون اداره آگاهی شهرستان در حال بررسی موضوع و جمع آوری مستندات و فیلم های ضبط شده از سوی دوربین های مدار بسته بانک است.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:انتشار یافته: يك نظر
 • مرد نگهبان
  |
  |
  ۱:۲۴ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۹
  بانکها با بی تفاوتیشون به امکان ساده سرقت، جامعه را به سمت تبهکاری سوق میدهند و بعدا وقتی میگیم شما یکی از دلایلش بودید، میگن ذاتشون دزد بوده، در حالیکه اگر این توجیه مورد قبوله، پس حجاب با بهانه به گناه انداختن جوانان نباید توجیه داشته باشه. حالا پیدا کنید پرتقال فروش را
 • نظرات بینندگان
  نام:
  ایمیل:
  * نظر:
  نظر سنجی

  آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

  Loading ... Loading ...
  تازه ترین اخبار
  آ نتورک