کد خبر: 25130
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۸/ آذر/ ۱۳۹۵ - ۶:۴۱

تراکتورسازی توانست در تهران استقلال را با نتیجه دو بر یک شکست دهد.

 خوزستان سرافراز؛ دیدار دو تیم استقلال و تراکتورسازی در چارچوب دیدارهای هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۶:۲۰ امروز (جمعه) در ورزشگاه آزادی برگزار شد.

ترکیب استقلال: سیدمهدی رحمتی، رابسون جان‌واریو، لئوناردو پادوانی، یعقوب کریمی، هرایر مگویان، امید ابراهیمی، بختیار رحمانی، خسرو حیدری، جابر انصاری، کاوه رضایی و علی قربانی.

ترکیب تراکتورسازی: محمدرضا اخباری، خالد شفیعی، هادی محمدی، محمد ایرانپوریان، محمدرضا مهدی‌زاده، مهدی کیانی، سروش رفیعی، محمد نوری، محمد ابراهیمی، فرزاد حاتمی و لوسیانو ادینیو.

قضاوت این دیدار به عهده بیژن حیدری است که رضا سخندان و محمدرضا ابوالفضلی او را کمک می‌کنند. برای اولین بار در بازی‌های فوتبال ایران هم در این بازی از دو داور لب خط استفاده شد که محمدرضا فغانی و حسن اکرامی عهده‌دار این کار بودند. داور چهارم این دیدار هم اشکان خورشیدی است.

در ابتدای بازی مگویان دچار مصدومیت شد و تراکتورسازان بازی جوانمردانه را رعایت کردند و توپ را به بیرون زدند. در ادامه محمدرضا اخباری توپی که روی بازی جوانمردانه استقلالی‌ها گرفته بود و در حالی که می‌توانست آن را با دست بگیرد، به اشتباه به کاوه رضایی پاس داد تا مهاجم آبی‌پوشان به سادگی دروازه تراکتورسازی را باز کند.

پس از گلزنی استقلال تراکتورسازان سر و پا حمله شدند و در دقیقه ۱۱ حمله خطرناک آنها و توپی که در محوطه جریمه در اختیار لوسیانو ادینیو بود رها شد تا محمد ایرانپوریان در موقعیت خوبی برای شوتزنی قرار بگیرد. البته شوت محکم مدافع تراکتورسازی را مهدی رحمتی راهی کرنر کرد.

در ادامه فرزاد حاتمی روی یک پاس در عمق از محمد نوری می‌توانست کار را خیلی زود به تساوی بکشاند که ضربه او به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

در یک ضدحمله پاس بلند پشت مدافعان تراکتورسازی به علی قربانی با خروج اخباری همراه بود. دروازه‌بان تراکتورسازی در دفع توپ اشتباه کرد و توپ در آستانه رفتن به دروازه بود که خالد شفیعی توپ را دور کرد. همچنین سروش رفیعی پس از عبور دادن توپ از بین پاهای امید ابراهیمی، پاس خوبی را به لوسیانو ادینیو پشت مدافعان استقلال ارسال کرد. در حالی که موقعیت خوبی برای تراکتورسازی بود تا گل تساوی را به ثمر برساند، اما با بی دقتی مهاجم برزیلی این موقعیت هم از دست رفت. امید ابراهیمی یک دقیقه پس از اینکه از سروش رفیعی دریبل خورده بود و توپ از بین پاهای او رد شد، خطای شدیدی روی هافبک تراکتورسازان انجام داد که از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

در دقیقه ۴۲ بازی توپی که به شکل خطرناکی در حال ورود به دروازه استقلال بود، با واکنش مهدی رحمتی به کرنر فرستاده شد. در این صحنه محمد نوری قصد داشت توپ را با ضربه سر وارد دروازه استقلال کند که برخورد او با رحمتی باعث دیگری بین این دو بازیکن شد.

با شروع نیمه دوم مهدی کیانی با توجه به اشتباه محمدرضا اخباری در نیمه اول برای روحیه دادن به این بازیکن بازوبند کاپیتانی را در نیمه دوم به بازوی وی بست.

در دقیقه ۵۶ ارسال کرنر از سوی سروش رفیعی با ضربه سر حاتمی به گل اول تراکتورسازی تبدیل شد تا بازی مساوی شود. در ادامه تراکتور فشار حملاتش را بیشتر کرد و توانست در دقیقه ۶۸ به گل برتری برسد. توپ ارسالی شهرام گودرزی به محمد ابراهیمی رسید تا با یک پس بغل حاتمی را مقابل دروازه خالی قرار دهد و این بازیکن دروازه خالی را باز کند.

بازی در ادامه پیگیری شد و این تراکتورسازی بود که توانست استقلال را در تهران شکست دهد و به صدر جدول برسد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک