کد خبر: 25163
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۰/ آذر/ ۱۳۹۵ - ۵:۲۲

بعضی مسئولان شهرستان با وجود دعوت به این مراسم از طریق وسایل ارتباط جمعی ( فضای مجازی ، بنرهای تبلیغی در سطح شهر و….) حضور ندارند. مگه نه این است که هرچه داریم از شهدا داریم !؟

به گزارش خوزستان سرافراز/ شامگاه دیشب ، پنجشنبه ( ۹۶/۹/۱۸ ) یاد وخاطره شهیدان پایگاه مقاومت بسیج شهدای جلالی ، باحضور مردم ولایتمدار سوسنگرد و رزمندگان جنگ تحمیلی وسادات بزرگوار وعشایر غیور وجوانان ونوجوانان ، زنده شد .

در این محفل ، شخصیتهایی چون دکتر فیصل جلالی سردار نامدار ایام محاصره شهر ، فرمانده عملیاتی ومدافع حرم سردار سیدکاظم علوی ، ومنصور چنانی که هر سه از رحم همین پایگاه واین منطقه متولد وپرورش یافته اند ، حضور داشتند .

دبیر این یادواره جناب آقای کریم جلالی که خود نیز فرزند شهید میباشد ، ضمن خیر مقدم گویی به حضار ، دردها وگله های مردم شهید داده ی این منطقه را به مسئولان شهرستان واستان وکشور گوشزد کردند.
همچنین دبیر یادواره گفتند : که پایگاه شهدای جلالی با داشتن ۲۷۱ شهید و ۳۴۰ جانباز هنوز هم که هنوز است رنگ و بوی محرومیت در آن بیداد میکند. خانواده ای دراین منطقه  وجود دارد که با داشتن ۳۱ شهید ولی متأسفانه افراد باقی مانده از این خانواده از بیکاری رنج میبرند. که شاید آمار شهدای خیلی از شهرهای کشور پایین تر از آمار شهدای این خانواده باشد .

آقای جلالی  بعضی مسئولان شهرستان را زیر سئوال برد که چرا با وجود دعوت به این مراسم از طریق وسایل ارتباط جمعی ( فضای مجازی ، بنرهای تبلیغی در سطح شهر و….) حضور ندارند. مگه نه این است که هرچه داریم از شهدا داریم !؟!؟!؟

حاج مجتبی جلالی بعنوان فرماندهی پایگاه مقاومت شهدای جلالی ومجری این یادواره ، حضار را به مشاهده کلیپ گزارش عملکرد پایگاه وکلیپ مدافعان حرم دعوت کرد .
پس از آن سردار جنگ تحمیلی دکتر فیصل جلالی سخنانی در مورد شهداء و روزهای محاصره سوسنگرد وشکست آن، در سال ۵۹ توسط ارتش بعث عراق و رشادتها وجانفشانی های بسیجیان این پایگاه ، خاطراتی بیان کردند .

دکتر جلالی اضافه کردند که برگزاری یادواره ها همان تعظیم شعائر اللهی است وشهدا به برگزاری چنین یادواره هایی نیاز ندارند بلکه این ما هستیم که به شهدا محتاجیم تا راه سعادت ورستگاری را بیابیم.
ودلیل تجاوز عراق و کشورهای استکباری به ایران را از باب سیاست ، عدم صادر شدن نسخه انقلاب اسلامی به دیگر کشورها دانست .

در ادامه برنامه های متنوع این یادواره ، سردار رشید اسلام واین پایگاه که در دفاع از حرمهای اهل بیت جانفشانی میکند، سخنانی در باب شهادت وفضیلت شهدا واهمیت دفاع از مقدسات وحریم ولایت ، ایراد فرمودند ودر پایان از خداوند متعال برای خود وحضار ، طلب حسن عاقبت کرد.

در پایان مراسم از خانواده های معظم ومعزز شهدا با اهدای لوح تقدیر وشاخه گلهایی ، تجلیل شد وبرای بسیجیان وخانواده های شهدا اردوی زیارتی تفریحی درون استانی ، تدارک دیده شد که دبیر یادواره یعنی آقای کریم جلالی تمام هزینه های این اردو را متقبل شد .

IMG-20161210-WA0009IMG-20161210-WA0010IMG-20161210-WA0011
خبرنگار=علی دغاغله
انتشار خبر= حیدری الاسوند
FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک