کد خبر: 25226
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۳/ آذر/ ۱۳۹۵ - ۸:۵۸

غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان طی حکمی فرامند هاشمی زاده را به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان منصوب کرد.

در حکم استاندار خطاب به هاشمی زاده آمده است: با عنایت به شایستگی و سوابق ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان منصوب می شوید. امید است با استعانت از خداوند منان با برنامه ریزی و هماهنگی مناسب به منظور کنترل و بررسی دقیق طرح های عمرانی و توجه به عمران و آبادانی استان با هدف خدمت رسانی هر چه بهتر به مردم و هماهنگی با دستگاه های اجرایی استان موفق و مؤید باشید.

هاشمی زاده سابقه تصدی شهرداری اهواز، یک دوره نمایندگی مردم اهواز در مجلس، معاونت برنامه ریزی استانداری خوزستان، مدیرعامل سازمان قطار شهری و مدیرعاملی پتروشیمی آبادان و … در کارنامه اش دیده می شود و همه از آن به عنوان شاخص ترین شهردار اهواز نام می برند.

همچنین استاندار خوزستان طی ابلاغ جداگانه ای علی مدحجاوی را به عنوان معاون هماهنگی امور اجرایی مدیرکل دفتر استاندار و روابط عمومی منصوب نمود.

در حکم انتصاب مدحجاوی آمده است: با عنایت به سوابق اجرایی جنابعالی و پیشنهاد مشاور و مدیرکل دفتر استاندار و روابط عمومی به موجب این ابلاغ شما را به عنوان معاون هماهنگی امور اجرایی مدیرکل دفتر استاندار و روابط عمومی منصوب می نمایم. امید است با اتکال به خداوند متعال در چارچوب وظایف مصوب و در راستای سیاست های عمومی دولت تدبیر و امید و تحقق اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق باشید.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک