کد خبر: 25343
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۸/ آذر/ ۱۳۹۵ - ۰:۲۰

با تلاش و پیگیری های مدیر منطقه ۳شهرداری ,عملیات احداث، تکمیل و راه اندازی آبنما میدان چیتا به اتمام رسید.

  به گزارش خوزستان سرافراز:  با تلاش و پیگیری های مدیر منطقه ۳شهرداری در احیا آبنماهای شهری، همزمان با میلاد با سعادت پیامبر مهربانی حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق(ع)، عملیات احداث، تکمیل و راه اندازی آبنما میدان چیتا به اتمام رسید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۳ به منظور رونق بخشیدن به فضاهای شهری و میادین مهم و اصلی منطقه، با تلاش و پیگیری های شبانه روزی گلستانی مدیر جوان و سختکوش منطقه۳ و عوامل این مدیریت شهری، روند احیا آبنماها که یکی از دغدغه های اصلی این شهردار جوان از زمان تصدی مدیریت منطقه تا کنون بوده است با پیشرفت فیزیکی مطلوب و قابل قبولی همراه است .

احیا آبنما فرسوده میدان چیتا که یکی از میادین مهم در منطقه زیتون کارمندی محسوب میشود با عملیاتی چون تخریب کلی و بازسازی آبنمای قدیمی و فرسوده، نصب سازه فواره که بصورت هوشمند و ریتمیک عمل میکند، احداث حوضچه و کاشیکاری، ترمیم جداول ، خاکریزی نباتی، گلکاری و رنگ آمیزی و…. با همکاری کلیه عوامل فنی عمرانی و خدماتی شهرداری منطقه سه انجام شد که حاصل نتیجه آن تکمیل این عملیات برای شهروندان بود.

لازم بذکر است عملیات احداث دو آبنما دیگر در ملی راه  نیز توسط  شهرداری منطقه در حال پیشرفت و تکمیل است.

 

IMG-20161219-WA0001

IMG-20161219-WA0003IMG-20161219-WA0000

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک