کد خبر: 25345
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۸/ آذر/ ۱۳۹۵ - ۱:۲۶

رضا سعیدی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان خوزستان از دستگیری دو قاچاقچی لوازم خانگی خبر داد.

به گزارش خوزستان سرافراز به نقل از روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی استان خوزستان , رضا سعیدی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان خوزستان از دستگیری دو قاچاقچی لوازم خانگی خبر داد.

سعیدی افزود: طی گزارش رسیده از سوی سربازان گمنام امام زمان ( عج ) دو قاچاقچی که بار خود را از قاچاق لوازم خانگی به صورت ماهرانه و با نصب سقف کاذب و ریختن گندم و اخذ بارنامه گندم در حال تردد بودند شناسایی و دستگیر شدند.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان خوزستان گفت: پس از دستگیری و ارجاع پرونده به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان شوشتر ، این شعبه بعد از اقدامات قانونی متهمین را احضار و به آنان تفهیم اتهام نمود که پس از شنیدن دفاعیات متهمین , خودرو و کلیه لوازم خانگی قاچاق آنها ضبط و به پرداخت مبلغ۳/۶۳۵/۴۹۶/۲۴۲ ریال ( سه میلیارد و ششصدو سی و پنج میلیون و چهارصدو نودو شش هزارو دویست و چهل و دو ریال ) محکوم نمود که با اعتراض متهمین پرونده به شعبه ششم تجدید نظر سازمان ارسال و در آنجا نیز دفاعیات قابل موثری ارائه نگردید و رای صادر شده تایید گردید .

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک