کد خبر: 25366
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۹/ آذر/ ۱۳۹۵ - ۶:۲۳
افتخاری دیگر برای مرکز آموزش عالی علمی کاربردی لوله سازی اهواز:

مرکز آموزش عالی علمی کاربردی لوله سازی در پنجمین جشنوارۀ پژوهش و فناوری صنعت، معدن و تجارت سال ۱۳۹۵ موفق به کسب عنوان” مرکز علمی کاربردی برتر” گردید.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش عالی علمی کاربردی لوله سازی اهواز، به همت ریاست و پرسنل خدوم مرکز آموزش عالی علمی کاربردی لوله سازی اهواز در پایان مرحلۀ داوری پنجمین جشنوارۀ پژوهش و فناوری صنعت، معدن و تجارت مرکز آموزش عالی علمی کاربردی لوله سازی اهواز برای نخستین بار بعنوان مرکز علمی کاربردی برتر مورد تقدیر قرار گرفت.

بنا بر این گزارش، این جشنواره برای پنجمین سال به میزبانی وزارت صنعت، معدن و تجارت و با حضور ۵۰۰ نفر از علاقمندان به حوزه پژوهش و فناوری از وزارتخانه و مراکز پژوهشی و تحقیق و توسعۀ صنعتی و تشکل های بخش خصوصی، مراکز صنعتی علمی کاربردی و دانش بنیان در تهران برگزار شد.

 دکتر مهدی محمدزاده رئیس مرکز آموزش عالی علمی کاربردی لوله سازی اهواز لوح سپاس و تندیس ارزشمند این جشنواره را از وزیر صنعت، معدن و تجارت دریافت نمود.

شایان ذکر است مرکز آموزش عالی علمی کاربردی لوله سازی اهواز به عنوان بزرگترین  و اولین دانشگاه صنعتی استان خوزستان با ۴۵۰۰ نفر دانشجو و نیز ۳۰۰ استاد، در بین ۲۰۶ مرکز آموزش عالی علمی  کاربردی تحت نظارت وزارت صنعت، معدن و تجارت با کسب رتبۀ برتر در حال فعالیت است.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک