کد خبر: 25559
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۷/ دی/ ۱۳۹۵ - ۵:۰۵

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: در ۹ ماهه امسال ۱۰۲ میلیون تردد با بهره گیری از ۲۳ دستگاه تردد شمار بر خط با پوشش ۵۶ محور ثبت شده است.

خوزستان سرافراز/ به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان سومین جلسه طرح راهداری زمستانی با حضور مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور ،مدیرکل،معاونین و روئسای راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ها ی استان در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: در ۹ ماهه امسال ۱۰۲ میلیون تردد با بهره گیری از ۲۳ دستگاه تردد شمار بر خط با پوشش ۵۶ محور ثبت شده است .

مسعود مصدقی افزود:۱۸ نقطه استراتژیک در استان شناسایی شده که با نصب دوربین های نظارت تصویری این محورها تحت کنترل مرکز مدیریت راه های استان می باشد.

وی گفت: با توجه به اینکه استان خوزستان دارای محورهای برفگیر در مناطق شمالی استان می باشد با برنامه ریزی های صورت گرفته کلیه ماشین آلات ،تجهیزات بطور کامل فعال هستند و حضور مستمر راهداران بصورت شبانه روزی  در جاده های استان نیز می تواند نقش مهمی در ارتقای سطح ایمنی و خدمات رسانی به کاربران جاده ای را ایفا کند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان در پایان گفت: جلسه طرح راهداری زمستانی در راستای هماهنگی بیشتر راهداران با مرکز مدیریت راهها برگزار شده که در این جلسه بر تبادل اطلاعات جاده ای بصورت آنی و از طریق سیستم کنترل و نظارتی موجود درجاده های استان تاکید شد.

وی اذعان داشت: مرکز مدیریت راه ها به عنوان یکی از راهبردی ترین ادارات سازمان به شمار می رود که با تولید اطلاعات و تجزیه و تحلیل آن و ارائه گزارش های آماری متعدد و متنوع به مدیران دستگاه های خدمات رسان در شبکه راه ها در تصمیم گیری کمک می کند.

وی گفت: تمام سامانه های هوشمندی که توسط سازمان راه اندازی شده؛ امکان تردد ایمن را برای کاربران جاده ای فراهم می نماید.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک