کد خبر: 26353
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۳/ بهمن/ ۱۳۹۵ - ۶:۰۴
مدیران کشور بگوش باشید خوزستان دیگر جای زندگی نیست

خانم ابتکار هم که قدمش نامبارک است.ولی از آن حیث که پس از ۳۰ سال یاد آور دوران جنگ شدید کمال تشکر را داریم.

یادداشتی در خوزستان سرافراز: خدا نکند برق مدرسه ای در تهران قطع شود , هزار بغض و ناله توییت می شود , که دارا مشقش را ننوشت , سارا کلاسش دیر شد و هزار کاربر مجازی زیر پست اینستایشان دلسوزی مجازی می کردند.

در سه هفته اخیر پنج نوبت مدارس مرکز استان خاک خیز خوزستان تعطیل شده است.

البته از این حیث که بدلیل قطعی برق تولید نفت چند هزار بشکه کاهش داشت جای خوشحالی دارد.اما از آنجاییکه پس از هر بار وقوع ریزگرد در استان٬ ترانس های فشارقوی وانتقال نیرو می بایست شستشو شوند,ضعف شدید مدیریتی در سازمان آب و برق خوزستان بسیار مشهود است , زیرا با چند قطره بارندگی پنج شنبه شب اختلال در سیستم برق رسانی ایجاد شد.

از این مباحث بگذریم زندگی وابسته به برق مردم استان , زنگ خطر پیش روی مدیران استان را به صدا در آورده است.مگر ژنراتورهای ذخیره برق بیمارستان ها و مراکز درمانی قابلیت چند ساعت تامین نیرو را دارند.

در استانی که آبش و هوایش با دستگاه های تصفیه قابل استفاده است٬ در استانی که برقش قطع شود٬ همه چیزش قطع می شود مگر دیگر جای زندگی است.

مدیران کشور بگوش باشید خوزستان دیگر جای زندگی نیست.کوچمان می دهید آن هم با برنامه ریزی,دیگر نمی توان خوش بین بود,آب را ببرید ٬ نفت را ببرید.

خانم ابتکار هم که قدمش نامبارک است.ولی از آن حیث که پس از ۳۰ سال یاد آور دوران جنگ شدید کمال تشکر را داریم.

مردم خوزستان بگوش باشید شرایط ناامن است.

احسان فرامرزی

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک