کد خبر: 26382
تعداد نظرات: يك نظر
تاریخ انتشار: ۲۶/ بهمن/ ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۱

فرماندار آبادان با بیان اینکه بوی گاز منتشر شده در آبادان کاملاً بی‌خطر است، گفت: با هماهنگی اداره آموزش‌وپرورش مقرر شد تا مدرسه شاهد خاتم‌الانبیا آبادان به دلیل وجود بوی گاز تعطیل شود.

عزیز‌الله شهبازی اظهار داشت: شامگاه گذشته یکی از مخازن گاز در آبادان دچار نشتی و سبب شد یک بوی بسیار مشمئزکننده در برخی مناطق آبادان منتشر شود.

وی افزود: این بو کاملاً بی‌خطر است و مشکلی برای سلامتی مردم ایجاد نمی‌کند اما انتشار آن به دلیل بد بو بودن سبب نارضایتی ساکنین برخی از مناطق آبادان شد.

فرماندار آبادان بیان کرد: مسئولان اداره گاز شهرستان آبادان از همان زمان انتشار متوجه موضوع و پیگیر رفع آن شدند و آتش‌نشانی و دیگر نهادهای مربوطه نیز در جریان این پیگیری هستند.

وی بابیان اینکه نقطه انتشار این گاز ایستگاه تقویت فشار گاز در مجاورت کوی قدس آبادان بود، عنوان کرد: صبح امروز نیز رئیس اداره آموزش‌وپرورش آبادان با من تماس گرفت و گفت که یک مدرسه در منطقه‌ای که این بو منتشر شده قرار دارد.

شهبازی افزود: به‌منظور رفاه حال دانش آموزان این مدرسه و با هماهنگی اداره آموزش‌وپرورش مقرر شد تا مدرسه شاهد خاتم‌الانبیا آبادان در نوبت صبح تعطیل شود اما بقیه مدارس شهر فعال باشند.

فرماندار آبادان گفت: چنانچه این بو تا بعدازظهر در محل بماند و به تشخیص اداره آموزش‌وپرورش آبادان نوبت بعدازظهر این مدرسه نیز تعطیل می‌شود.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare




انتشار یافته: يك نظر
 • امید
  |
  |
  ۱۱:۵۸ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۶
  سلام این تقدیم به مردم رنج دیده خوزستان امیدنزاد از لرستان http://didbanelor.ir/?p=353
 • نظرات بینندگان
  نام:
  ایمیل:
  * نظر:
  نظر سنجی

  آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

  Loading ... Loading ...
  تازه ترین اخبار
  آ نتورک