کد خبر: 26371
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۶/ بهمن/ ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۷

در خواست محمدرضا عارف رییس فراکسیون امید از رییس جمهوری برای رسیدگی به شرایط خوزستان / زندگی مردم در این استان به شدت مختل شده است

خوزستان سرافراز/ رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در نامه ای خواستار توجه ویژه هیات وزیران و بویژه شخص رییس‌جمهوری در اصلاح و بهبود وضع غیرقابل تحمل فعلی استان خوزستان است.

در بخشی از نامه محمدرضا عارف آمده است: بیش از یک دهه است که گرد و غبار، طوفان و ریزگردها بسیاری از مناطق جنوب و جنوب غربی کشور را در برگرفته و هزاران تن ذرات جامد ریز از بیابان‌های منطقه و شبه جزیره عربی و بخش‌هایی از داخل کشور را حمل و بر گسترده وسیعی از استان‌های کشور به ویژه استان خوزستان فرو می‌ریزد.

وی تصریح کرد: این پدیده در روزهای اخیر به نحوی تشدید شده که علاوه بر ایجاد اشکال در سیستم‌های آب و برق و …، زندگی مردم در این استان را نیز به شدت مختل کرده است.

رییس فراکسیون امید ادامه داد: لذا با توجه به جایگاه ویژه این استان و در مقام قدرشناسی از مردمی که به تعبیر امام راحل دین خود را به اسلام ادا کردند این فراکسیون خواستار توجه ویژه هیات وزیران و خصوصا شخص رییس‌جمهوری در اصلاح و بهبود وضع غیرقابل تحمل فعلی است.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک