کد خبر: 26422
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۸/ بهمن/ ۱۳۹۵ - ۵:۵۲
معاون عمرانی استانداری خوزستان:

معاون عمرانی استانداری خوزستان با اشاره به آخرین اقدامات انجام شده برای حل بحران قطعی برق استان در روزهای گذشته گفت: ممکن است که مشکل اخیر قطعی برق دوباره تکرار شود.

خوزستان سرافراز/ فرامند هاشمی زاده اظهار کرد: بر اساس گزارشهای شرکتهای توزیع برق و برق منطقه ای، تمام اقدامات لازم برای حل مشکل قطعی برق در خوزستان انجام شده است. شب گذشته اهواز، سوسنگرد، دهدز، بستان، حمیدیه و کارون دچار مشکل قطعی برق شدند که صبح امروز تقریبا برق این مناطق وصل ولی ممکن است در حال حاضر برق برخی مناطق اهواز به علت انفجار ترانس قطع باشد.

وی افزود: بر اساس مصوبات سفر روز شنبه وزیر نیرو به خوزستان، مقرر شد که تعداد دستگاههای مقره شور خوزستان با خردیداری ۱۵ دستگاه مقره شور به ۲۰ دستگاه برسد. در حال حاضر به کمک سایر استانها، حدود ۲۶ دستگاه مقره شور در اختیار شرکت برق منطقه ای خوزستان قرار دارد.

هاشمی زاده ادامه داد: از نهم بهمن ماه که در اهواز و برخی شهرستانها شاهد قطعی برق طولانی مدت بوده ایم، دستگاه ها و نهادهای بسیاری از جمله ارتش، سپاه، شرکت نفت و شهرداریها برای شست و شوی تاسیسات برقی به شرکت برق منطقه ای کمک کردند و در این مدت حدود ۱۵ دستگاه و نهاد برای این کار فعالیت داشتند.

وی با بیان اینکه شست و شوی ۸۵۰۰ کیلومتر خطوط  انتقال برق کاری سخت و زمانبر است، گفت: اکنون برق اضطراری تصفیه خانه شماره یک اهواز تامین شده است و تصفیه خانه شماره ۲ نیز تا تا آخر هفته آینده به برق اضطراری مجهز می شود، در این صورت هنگام قطعی برق شاهد قطعی آب نخواهیم بود.

معاون عمرانی استانداری خوزستان در خصوص احتمال تکرار قطع برق بیان کرد: نمی توان در رابطه با مسائل فنی برق قاطعانه نظر داد. در حال حاضر بر اساس اظهارات شرکتهای توزیع برق و برق منطقه ای، شبکه برق خوزستان کاملا به پایداری رسیده است، با این حال ممکن است که دوباره این مشکلات تکرار شود.

ایسنا/

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک