کد خبر: 27427
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۲/ اردیبهشت/ ۱۳۹۶ - ۰:۳۹

بودجه ساخت این بیمارستان ۱۰۰ تختخوابی بالغ بر ۲۷ میلیارد تومان بوده و برای تجهیز بیمارستان نیز ۲۳ میلیارد تومان هزینه شده است.

بیمارستان امیرکبیر اهواز امروز در جریان افتتاح طرح‌های درمانی سازمان تامین اجتماعی به مناسبت هفته کارگر، با حضور رییس جمهور از طریق ویدئو کنفرانس به بهره‌برداری رسید.

این بیمارستان با مساحت ۵۲۳۵ متر مربع و زیربنای ۹۹۷۵ متر مربع در ۴ طبقه، به بهره‌برداری رسیده است.

بیمارستان امیرکبیر اهواز دارای بخش‌های بستری مردان، بستری زنان، کودکان، آی سی یو، سی سی یو، ان آی سی یو، اورژانس، بلوک زایمان و اتاق عمل، آزمایشگاه، رادیولوژی و درمانگاه‌های تخصصی و عمومی است.

بودجه ساخت این بیمارستان ۱۰۰ تختخوابی بالغ بر ۲۷ میلیارد تومان بوده و برای تجهیز بیمارستان نیز ۲۳ میلیارد تومان هزینه شده است.

پروژه ساخت این بیمارستان در سال ۸۸ کلنگ‌زنی شده بود. همزمان با مراسم گرامیداشت روز جهانی کارگر و با حضور رییس جمهور، در راستای توسعه و بهبود وضعیت ارائه خدمات بیمه‌ای و درمانی به ۴۲ میلیون نفر افراد تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی، ۷ مرکز درمانی در ۷ استان کشور از طریق ویدئو کنفرانس به بهره‌برداری رسید.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک