کد خبر: 27450
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: 3/ می/ 2017 - 12:43
رئیس ستاد انتخاباتی حزب اعتدال و توسعه خوزستان :

مطمئنا نقدهایی به دکتر حسن روحانی وجود دارد، اما با همه ی نقد ها روحانی فراتر از حد انتظار رفتار کرده است.

رییس ستاد انتخاباتی حزب اعتدال و توسعه استان در گفتگو با خوزستان سرافراز گفت: دلیل حمایت حزب اعتدال و توسعه از روحانی این است که آنچه وی می‌گوید و می‌خواهد، دقیقا همان چیزی است که مردم می خواهند.ما با صدای بلند و سرافرازانه از رییس جمهور کنونی حمایت خواهیم کرد.

موسوی افزود:ما بدون هرگونه پیش شرط اما مطالبه محور از روحانی حمایت می کنیم وپس از انتخابات مطالبات خود را دنبال خواهیم کرد. با ورود به انتخابات و فعالیت های انتخاباتی می توانیم حرفها و پیام های خود را به گوش مردم برسانیم.

سیدامیر حمزه موسوی تاکید کرد: روحانی اشاره کرده که آزادی، عدالت و حق تعیین سرنوشت را برای مردم می‌خواهد، خب ما هم پیشرفت می‌خواهیم، ما به عقب بازنخواهیم گشت، تا نیمه راه آمدیم و ادامه راه را نیز با ایشان خواهیم رفت. ما استقلال، منشور حقوق شهروندی و اجرای آن را می خواهیم.حمایت ما از روحانی منطبق و مبتنی بر معیارهای ما است.

موسوی اظهار کرد: مطمئنا نقدهایی به دکتر حسن روحانی وجود دارد، اما با همه ی نقد ها روحانی فراتر از حد انتظار رفتار کرده است.

رئیس حزب اعتدال و توسعه خوزستان بیان کرد:مهم ترین راهبرد ما در شورای عالی سیاست گذاری، حضور پرشور و حداکثری مردم در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و انسجام کامل در داخل خانواده اعتدال است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ترین اخبار