کد خبر: 27486
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۴/ اردیبهشت/ ۱۳۹۶ - ۲:۵۵

دو بیانیه عبدالحسن مقتدایی بعد از توقف ادامه فعالیتش از سوی شورای نگهبان در انتخابات ریاست جمهوری رندی و ماهیت برجسته ای داشت.

یادداشتی از احسان قنواتی در خوزستان سرافراز:

دو بیانیه عبدالحسن مقتدایی بعد از توقف ادامه فعالیتش از سوی شورای نگهبان در انتخابات ریاست جمهوری رندی و ماهیت برجسته ای داشت.

در یک بیانیه نجیبانه به مفهوم صلاحیت اعراض های دلسوزانه ای داشت و در بیانیه دوم با جمله (ضرورت حمایت از نامزد اصلی اصلاح طلبان) تکلیف جریان اصلاح طلبی و‌سازمان رای و‌حامیان‌خود را در جنوب و جنوب غرب کشور تا حدودی مشخص نمود.

اما بیانیه سوم او بی تردید مشخص کننده راه و مشی سازمان رای اصلاح طلبان در جنوب و جنوب غرب کشور خواهد بود.

مقتدایی مرد رندی است که غالبا سکوت های معنا دار و حرف های جریان سازی دارد شاید بیانیه سوم او‌پایان بخش رخوت و بی برنامه گی های موجود در سازماندهی اصلاح طلبان در جنوب کشور باشد.

حضور تشکیلاتی و‌سازمان یافته‌ جریان مقتدایی قطعا دوپینگ اردوگاه اصلاح طلبان در حساس ترین بخشهای استکاکی با اردوگاه اصولگرایان خواهد بود و‌موازنه قدرت را تغییر خواهد داد.

اینکه او‌ با چه استراتژی تعامل ستادی و‌اردوگاهی خود را به جریان رای روحانی و جهانگیری ملحق خواهد نمود و برنامه اش برای انسجام بخشی به بی برنامه گی های پیش آمده چیست مسایلی است‌که سرفصلهای آن در بیانیه سوم و‌ برنامه اجرایی اش طی روزهای آتی اعلام خواهد شد.

با توجه به اینکه حامیان٬ طرفداران و سازمان رای دکتر مقتدایی هرگونه فعالیت انتخاباتی و اعلام‌حمایت و حضور خود را منوط به اعلام نظر و تبیین استراتژی از سوی ایشان اعلام نموده بودند بیانیه سوم‌که حاوی تعیین ساختارها و مشی انتخاباتی ایشان خواهد بود موجی از تحرک در مجموعه های مرتبط با ایشان ایجاد خواهد نمود.

بی گمان در آستانه دومین مناظره انتخاباتی و در شرایطی که حساس ترین روزهای رقابتهای انتخاباتی آغاز میشود حضور و حجمه قدرتمند عبدالحسن‌مقتدایی که خود یکی از نامزدهای پر امید انتخاباتی بود موازنه قدرت و بخت اصلاح طلبان را در بخشهایی از کشور که همواره برای اصلاح طلبان حساس و چالش برانگیر بوده است را تغییر خواهد داد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک