کد خبر: 27592
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۶/ اردیبهشت/ ۱۳۹۶ - ۳:۳۵

نماینده مردم گلپایگان در مجلس شورای اسلامی گفت که مجموع آرای روحانی و جهانگیری بیش از۵۰ درصد است.

علی بختیار در گفت‌وگویی اظهار کرد: تحلیل من این است که دولت همانطور که توانسته در چهار سال گذشته کشور را از وضعیت پرتلاطم در حوزه های سیاسی و اجتماعی نجات دهد در چهار سال آینده نیز می‌تواند با تیم قوی‌تری کار را جلو ببرد.

به گزارش خوزستان سرافراز، این عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس افزود: شرایط موجود در نظرسنجی ها نشان می‌دهد که رای آقای روحانی همچنان در صدر قرار دارد. آقای جهانگیری‌ هم به لحاظ تسلط بر امور اجرایی تاکنون کمک خوبی به ایشان کرده و وضعیت آقای روحانی و جهانگیری به گونه‌ای است که آرای بیش از ۵۰ درصد را در اختیار دارند.

این نماینده مجلس ادامه داد: دولت آقای روحانی توانسته وضعیت کشور را در حوزه های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی بهبود ببخشد. ما امیدواریم ایشان در چهار سال آینده با تیم قوی‌تر خصوصا در حوزه اقتصادی کار خود را ادامه دهد به ویژه جهت گیری‌های دولت در حوزه اقتصاد و اشتغال جهت گیری مثبتی بوده است.

بختیار با اشاره به انتقاد قالیباف نسبت به حضور جهانگیری در رقابت های انتخاباتی به عنوان کاندیدای پوششی حسن روحانی یادآور شد: این راهبردی است که اصولگرایان هم از آن بهره برده اند. ما همچنین در مناظره اول شاهد بودیم که برخی از کاندیداها سعی کردند به جای ارائه برنامه وارد بحث های چالشی و نقد عملکرد دولت مستقر شوند. در حالی که کاندیداها باید برنامه علمی و کارشناسی خود را برای دولت چهار ساله ای که می خواهند خود را در معرض رای مردم قرار دهند، ارائه کنند.

منبع: ایسنا

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک