کد خبر: 27605
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۶/ اردیبهشت/ ۱۳۹۶ - ۴:۰۵

مدیرکل هواشناسی خوزستان از ادامه روند افزایش دمای هوای استان در روزهای آینده و افزایش ۳ تا ۴ درجه‌ای دما خبر داد.

مدیرکل هواشناسی خوزستان از ادامه روند افزایش دمای هوای استان در روزهای آینده و افزایش ۳ تا ۴ درجه‌ای دما خبر داد.

کوروش بهادری اظهار کرد: به علت ناپایداری‌های جوی تا روز دوشنبه به صورت موقت و جزئی بارش‌های رگباری و پراکنده را در مناطق شمالی، شرقی و مرکزی استان شاهد خواهیم بود که همراه با این بارش‌ها رعد و برق و تگرگ نیز پیش‌بینی می‌شود.

وی تصریح کرد: همچنین تا روز دوشنبه انتظار تندبادهای لحظه‌ای در مناطق شمالی، شرقی و مرکزی استان و به تبع وقوع پدیده گرد و خاک با منشاء کانون‌های داخلی را داریم که البته این گرد و خاک بیشتر مناطق جنوبی استان را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

مدیرکل هواشناسی خوزستان ادامه داد: روز گذشته به علت وقوع پدیده گرد و خاک، دید افقی در اهواز برای ساعتی به ۷۰۰ متر رسید و سرعت باد نیز ۶۵ کیلومتر بر ساعت بود. این گرد و خاک ناشی از فعال شدن کانون‌های داخلی بود. روز گذشته علاوه بر اهواز شهرهای خرمشهر، آبادان، شادگان و هندیجان نیز شاهد وقوع این پدیده بودند.

بهادری با اشاره به روند افزایش دمای هوای خوزستان در روزهای آینده بیان کرد: از امروز شاهد افزایش دما بودیم که این روند افزایشی تا روزهای آینده ادامه خواهد داشت و ممکن است دمای هوا در استان ۳ تا ۴ درجه افزایش یابد.

وی اظهار کرد: در شبانه‌روز گذشته آبادان با ۴۰ درجه سانتی‌گراد و ایذه با ۱۵ درجه سانتی گراد به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط استان خوزستان بودند. تغییرات دمای هوای امروز اهواز نیز بین ۱۸ تا ۳۹ درجه سانتی‌گراد در نوسان خواهد بود.

 ایسنا/

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک