کد خبر: 27679
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۱/ اردیبهشت/ ۱۳۹۶ - ۵:۴۵

اینجانب با فروتنی در برابر عزم و ایمان شما مردم عزیز، با همه‌ی وجود خداوند حکیم و عزیز را سپاس میگویم

بسم الله الرحمن الرحیم

درود و سلام خدا بر مردم انقلابی ؛ ولایتمدار و شهیدپرور خوزستان

با سلام و تحیات الهی ؛

سلام خدا بر شما که شایستگی خود را برای دریافت سلام و رحمت الهی به اثبات رساندید.من سیدحمید حسن زاده فرزند کوچک انقلاب به صحنه آمده ام تا از حق مردم دفاع کنم.

انتخابات ۲۹اردیبهشت, با هنرنمائی ملت ایران، نصاب تازه‌ئی در سلسله‌ی طولانی انتخابهای ملّی پدید خواهدآورد. مشارکت شما مردم در پای صندوقها ، یک جشن واقعی است که به حول و قوه‌ی الهی، خواهد توانست پیشرفت و اعتلای کشور و امنیت ملی و شور و نشاط پایدار را تضمین کند.

شما می توانید ثابت کنید که ایران به برکت شعارها و ارزشهای انقلاب اسلامی، در برابر تهاجم سیاسی و روانی از چنان مصونیت و صلابتی برخوردار است که با گذشت سی‌ و هشت سال از آغاز مردمسالاری دینی در این کشور،‌ از همیشه تازه نفس‌تر و سرزِنده‌تر در صحنه حاضر گشته و دوستان و دشمنان را به ادامه‌ی راه روشن خود مطمئن میسازد.

اینجانب با فروتنی در برابر عزم و ایمان شما مردم عزیز، با همه‌ی وجود خداوند حکیم و عزیز را سپاس میگویم و از شما مردم بزرگوار خواهشمندم که به توفیق الهی و با عزم راسخ خود در روز ۲۹ اردیبهشت صحنه‌ی باشکوهی را رقم بزنند و اتحاد ملی را به نمایش درآورند.

این انقلاب ماحصل خون یک جمعیتی است که وفادار به اسلام بودند؛ و این نظام عصاره زحمتهای طاقت فرسای این ملت مسلمان بوده است؛ این انقلاب فراهم آمده از «الله اکبر» های مردم است.

شرایطی که امروز در آن به سر می بریم بهترین نیست ؛ من راه یک شبه برای حل مشکلات کلانشهر اهواز نمی شناسم ؛ اما به صحنه آمده ام تا ساختار آسیب دیده این شهر را با حمایت شما مردم همیشه درصحنه و ولایتمدار ترمیم کنم.

از خداوند منان می خواهیم که توفیق خدمت به این مردم شریف را به برگزیده شدگان در پنجمین دوره شوراهای اسلامی ارزانی دارد و آنان را در برداشتن قدم هایی جهت پیشرفت این شهر یاری فرماید.

به یاری مردم و رهبر فرزانه انقلاب می توان در راه خدمت به جامعه موفق بود ؛ اطمینان دارم که مردم به شرایط آگاهند و با انتخابی هوشمندانه وظیفه ملی و دینی خود را انجام خواهند داد و خداوند در این راه با خدمتگزاران ملت همراه است.

بار دیگر با تضرع و ابتهال، خدای عزیز و قدیر را از اعماق جان، سپاس گفته هدایت و رحمتش را برای این ملت و این بنده‌ی ناتوان مسألت میکنم و با سلام به حضرت ولی‌ّ الله‌الاعظم‌ روحی‌فداه به دعا و رعایت و حمایت آن صاحب اصلی این کشور دل می‌بندم و به روح امام راحل و ارواح طیبه‌ی شهیدان عزیز درود میفرستم.

والسلام علیکم و رحمةالله

🔻سیدحمیدحسن زاده

نامزد پنجمین دوره ی شورای شهر اهواز

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک