کد خبر: 27697
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۳/ اردیبهشت/ ۱۳۹۶ - ۰:۲۰

سيد حميد حسن زاده يك مبارز شجاع و خستگي ناپذير با مظاهر فساد است.

یادداشتی از امين صابر در خوزستان سرافراز:

چرا ورود سيد حميد حسن زاده در دقيقه ٩٠ به ماراتن انتخابات شوراي پنجم اهواز مي تواند آينده مديريت شهري را به نفع مردم اهواز تغيير دهد؟ به راستي اين متخصص امور شهري و كنشگر اجتماعي، سياسي واجد چه ويژگي هايي است كه ورود او عرصه صحنه انتخابات را متحول مي سازد!

يك؛ سيد حميد حسن زاده يك طراح ايده پرداز است، اهواز امروز به شدت گرفتار بحران بي چشم اندازي و ترسيم فرداست.

دو؛ سيد حميد حسن زاده يك مبارز شجاع و خستگي ناپذير با مظاهر فساد است.

سه؛ سيد حميد حسن زاده داراي اتوريته و كاريزمايي است كه مي تواند اقتداربخش باشد.

چهار؛ سيد حميد حسن زاده يك پاي در سنت دارد و پاي ديگر در مدرنيته، هم معتقد به حل مناسبات و مشكلات استان و اهواز بر بستر احترام به رهيافت هاي سنتي قومي است و هم فهم برقراري ارتباط با نسل جوان متخصص را دارد.

پنجم؛ سيد حميد حسن زاده يك فعال سياسي فراقومي است، كاش مرحوم حمادي بود تا از خاطرات و مشاهدات خود از مبارزه قاطعانه سيد حميد با تبعيض قومي سخن مي گفت. او يك استثناست، يك بختياري اصيل كه برادري امين و همراه براي عزيزان عرب محسوب مي شود.

ششم؛ سيد حميد حسن زاده از انگشت شمارمديران كاركشته و مسلط مديريت شهري در استان است، او را يك فن سالار مي توان دانست كه تسلط بي نظيري بر مديريت شهري دارد.

هفتم؛ سيد حميد حسن زاده از كهنه سواران جنگ تحميلي و از نسل اول انقلابيوني است كه زخم شلاق ساواك را بر سينه دارد، داغ شهادت دوستانش را در دل دارد و كاش روزي خار چشم صهيونيست ها يعني سيد حسن نصرالله از آن دوره و سيد حميد برايمان بگويد.

هشتم؛ سيد حميد حسن زاده مردي تحول خواه و تغيير گراست، آنچه اهواز امروز نيازمند آن است؛ تحول و تغيير…

نهم؛ سيد حميد حسن زاده يك شهروند اهوازي متعصب است، او در همين كوچه ها مي زيست، مركز نشين نيست و اهواز امروز به فرزندان خود نيازمند است.

دهم؛ سيد حميد حسن زاده يكي از ماست، آمده است تا با تجربه گرانقدر گذشته، فردا را با تدبير بسازد.

… ٢٩ ارديبهشت راي به سيد حميد حسن زاده مي تواند سرنوشت چهار سال آينده اهواز را تعيين كند، اين تفاوت راي به مرد ١٦٥١ با ديگر نامزدهاي انتخابات شوراي پنجم اهواز است.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک