کد خبر: 27709
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: 13/ می/ 2017 - 4:44

باند دوم سه راهی کوپال – رامشیر به طول ۵ کیلومتر و با عرض ۱۱ متر با حضور غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان افتتاح شد.

خوزستان سرافراز: باند دوم سه راهی کوپال – رامشیر به طول ۵ کیلومتر و با عرض ۱۱ متر با حضور غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان افتتاح شد.

برای اجرای این پروژه ۵ میلیارد تومان اعتبار از محل منابع ملی و استانی صرف شده است. هدف از ساخت باند دوم سه راهی کوپال – رامشیر تسهیل تردد و افزایش ایمنی مسیر است.

در مراسم افتتاحیه این جاده، منوچهر رحمانی مدیرکل اداره راه و شهرسازی خوزستان، گفت: کل جاده‌هایی که از سال گذشته تاکنون زیر بار ترافیکی رفته است، ۲۷۵ کیلومتر بود که با افتتاح این ۵ کیلومتر، این رقم به ۲۸۰ کیلومتر رسید.

وی با اشاره به افتتاح ۵ کیلومتر از محور سه راهی کوپال – رامشیر که امروز دوبانده شده است، افزود: ادامه مسیر حدود ۲۲ کیلومتر است و مطالعات آن نیز انجام گرفته تا پس از انجام تشریفات قانونی باقی مانده این جاده را تکمیل کنیم.

رحمانی خاطرنشان کرد: در تنگناهای مالی اگر همدلی و وفاق میان بخش‌های مختلف دولت و بخش خصوصی باشد، می‌توان در این شرایط سخت بیکار نماند و کارها را جلو برد. امیدواریم امسال با حمایت‌هایی که انجام می‌گیرد بتوانیم در بخش حمل و نقل و کاهش تلفات جاده‌ای عملکرد مناسبی داشته باشیم.

 

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ترین اخبار