کد خبر: 27845
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۵/ خرداد/ ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۰

اعتقاد قلبي دارم كه در دوره جديد شوراي اسلامي شهر اهواز، با همراهي شما مردم و بهمراه ساير همكارانم قادر خواهيم بود شورايي شفاف، پويا و سالم تشكيل دهيم تا بتوان خاطرات تلخ سالهاي اخير را از چهره شهرمان بزداييم.

بسم الله الرحمن الرحيم

“من لم يشكر المخلوق لم يشكر الخالق”

🔹 بدينوسيله بر خود لازم مي دانم مراتب سپاس و قدرداني خود را از عموم شهروندان فهيم اهوازي كه با حضور گسترده و چشمگير خود در انتخابات دوازدهمين دوره رياست جمهوري و پنجمين دوره شوراهاي شهر و روستا، باعث شدند ٢٩ ارديبهشت ٩٦ در تاريخ پر ابهت جمهوري اسلامي ايران ماندگار و در خاطرها سپرده شود ابراز دارم.

اعتقاد قلبي دارم كه در دوره جديد شوراي اسلامي شهر اهواز، با همراهي شما مردم و بهمراه ساير همكارانم قادر خواهيم بود شورايي شفاف، پويا و سالم تشكيل دهيم تا بتوان خاطرات تلخ سالهاي اخير را از چهره شهرمان بزداييم.

صد البته اين مهم محقق نخواهد شد جز با نظارت مستمر شما شهروندان اهوازي بر عملكرد ما شورائيان، تا تجلي عيني روح مطالبه گري از سوي مردم اهواز در جهت احياي حقوق شهروندي و مبارزه با فساد رخنه كرده در سيستم شهرداری اهواز و اصلاح ساختاري اداري آن به حقيقت بپيوندد تا گره از كار مردمان خوب ديار نفت و نخل و كارون گشوده شود.

در صورتيكه خداوند حق تعالي ياري دهد و شما شهروندان همراهي كنيد، اين اميدواري وجود دارد كه طي چهار سال پيش رو، اهواز را به رشد و توسعه اي همپاي ساير كلانشهرهاي كشور نزديك نموده و گامي بلند در جهت رضايت خدا و خلقش برداريم.

در انتها از همه كسانيكه بنده را لايق راي خود دانستند تا افتخار نمايندگي شان در پارلمان شهري اهواز نصيبم گردد صميمانه سپاسگزاري مي نمايم و از عموم شهرونداني كه با مشاركت خود موجبات تشكيل پنجمين دوره شوراي اسلامي كلانشهر اهواز را محقق كردند تقدير مي كنم.

همچنين وظيفه خود مي دانم تشكر ويژه اي از تشكلات صنفي كارگري و كارفرمايي، اصناف و بازاريان اهواز، سازمانهاي مردم نهاد در حوزه هاي حقوق شهروندي، محيط زيست و ميراث فرهنگي.

كيلينك هاي مددكاري و روانشناسي، حقوقدانان و وكلا، دانشجويان و اساتيد دانشگاه، فرهنگيان، هنرمندان و ورزشكاران اهوازي و كليه اقوام و طوايف و اقليت هاي ديني استان خوزستان نثار دارم.

همچنين تقدير ويژه خود را از کلیه عوامل اجرایی و نظارتی، نیروهای تامین کننده امنیت و سلامت انتخابات، طلاب و روحانيون اهواز، همچنين كليه احزاب و تشكل های سياسي استان و تمامي ليست هاي انتخاباتي كه از اينجانب حمايت كردند را اعلام دارم.

با احترام؛

“محمد هادی قنوات”

منتخب مردم اهواز در پنجمین دوره شورای اسلامی کلانشهر اهواز

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک