کد خبر: 27956
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۴/ خرداد/ ۱۳۹۶ - ۳:۴۹

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: ۲ نفر متهم به نصب پرچم گروه تکفیری و تروریستی داعش در محل پل فسا شیراز، دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: ۲ نفر متهم به نصب پرچم گروه تکفیری و تروریستی داعش در محل پل فسا شیراز، دستگیر شدند.

 سردار سرتیپ دوم احمد علی گودرزی افزود: این افراد در ساعت چهار بامداد جمعه (بیست و سوم خرداد ۹۶) در محل پل فسای شیراز اقدام به نصب پرچم داعش کرده بودند که پس از شناسایی از سوی ماموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی فارس دستگیر شدند.

وی ادامه داد: هر ۲ متهم هم اینک برای بازجویی در مورد علت و انگیزه شان از این اقدام در اختیار پلیس امنیت عمومی قرار دارند.

گودرزی، با اشاره به انتشار برخی شایعات پس از حوداث تروریستی تهران مبنی بر ایجاد نا امنی در اماکن مذهبی، اظهار داشت: از آنجا که انتشار اینگونه اخبار توسط هر شخص حقیقی و حقوقی جرم محسوب می شود، بنابراین با انتشار دهندگان این نوع اخبار برخورد قانونی خواهد شد.

فرمانده انتظامی فارس گفت: پلیس فتا تمام شایعه های منتشر شده را رصد خواهد کرد و انتشار دهندگان شناسایی و دستگیر خواهند شد.

وی، به شهروندان توصیه کرد که از انتشار هرگونه خبر کذب پرهیز کرده و اخبار و حوادث انتظامی و امنیتی را از طریق کانال های اطلاع رسانی رسمی دریافت کنند و به شایعات توجه نداشته باشند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک