کد خبر: 27953
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۴/ خرداد/ ۱۳۹۶ - ۳:۴۲

فرمانده مرزبانی خوزستان گفت: یکی از مرزبانان تحت این فرماندهی در پایگاه دریابانی ماهشهر ، پیشنهاد رشوه ۵۰ میلیون ریالی یک قاچاقچی را که قصد خارج کردن یک محموله ۲۰هزار لیتری گازوئیل به صورت غیرقانونی و قاچاق از مرزهای آبی منطقه داشت، رد کرد.

سردار عبدالله نظرپور سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: ماموران پایگاه دریابانی ماهشهر، حین کنترل محور ارتباطی ماهشهر به آبادان ، به یک دستگاه کامیون تریلر تانکر دار که به طرزی مشکوک در یکی از محورهای فرعی در حرکت بود مظنون شده و آن را متوقف کردند.

وی بیان داشت: راننده تریلر که جعلی بودن پلاک کامیون و غیرقانونی بودن محموله بزرگ مواد سوختی اش برای ماموران محرز شده بود با پیشنهاد مبلغ ۵۰ میلیون ریال به یکی از افسران مرزبانی قصد فرار از قانون را داشته که با واکنش به موقع مامور وظیفه شناس، پس از دستگیری، همه مبالغ رشوه نیز صورت جلسه و ضمیمه پرونده تخلفاتش شد.

فرمانده مرزبانی خوزستان با اشاره به نقش ایمان، تعهد، اخلاص و وظیفه شناسی مرزبانان استان در کنترل جرائم در حوزه های مرزی بیان داشت: به لطف الهی و بهره گیری از عناصر مومن و متعهد در مرزهای آبی و خشکی با هرگونه تخلف به شدت مقابله خواهیم کرد.

بنا به این گزارش قاچاقچیان مواد سوختی در خوزستان پس از انتقال گازوئیل به مناطق ساحلی ، شبانه آن را به شناورها رسانده و سپس محموله قاچاق را در بازار فراورده های نفتی خلیج فارس به فروش می رسانند.

امسال با هوشیاری ماموران مرزبانی و دریابانی خوزستان ، ۶ محموله قاچاق سوخت(گازوئیل) قبل از خروج از آبهای سرزمینی جمهوری اسلامی ایران و سواحل خوزستان توقیف شده است.

مقام معظم رهبری در سخنان نوروزی امسال بر مبارزه قاطع با پدیده قاچاق سازمان یافته در کشور با هدف حمایت از تولید و اشتغال داخلی تاکید کرده بودند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک