کد خبر: 27951
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۴/ خرداد/ ۱۳۹۶ - ۳:۲۷

اکثریت قبول شدگان با وجود وضعیت تأهل نمی توانند مدت یک سال را بدون دریافت حقوق و دور از خانواده زندگی کنند و لذا با توجه به شرایط به وجود آمده، مجبور به انصراف هستند.

بسمه تعالی
با احترام به استحضار می رساند با توجه به برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در آبان ماه ۹۵ و با گذشت بیش از ۸ ماه، هنوز نتایج نهایی گزینش از سوی سازمان مربوطه اعلام نگردیده است.
طبق صفحه ۱۲ دفترچه استخدامی، بند ۶، به صراحت قید شده است که احکام کارگزینی از تاریخ ۹۶/۷/۱ صادر خواهد شد، ولی یکی از مسئولین طی مصاحبه ای با خبرگزاری ایسنا عنوان کرده است که دوره های آموزشی از مهر۹۶ آغاز و داوطلبان یکسال را بدون حقوق و مزایا گذرانده تا در مهر ۹۷ بکارگیری شوند.
لذا در سالی که توسط مقام عظمای ولایت تحت عنوان “تولید و اشتغال” نامگذاری شده است و اشتغال باید دارای جنبه اقتصادی و درآمدی باشد و با توجه به ماده ۲۱ بخشنامه (سازمان اداری و استخدامی) و (شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی) به شماره ۹۷۵۷/ ۹۳/ ۲۰۰ و به تاریخ ۱۹/ ۷/ ۱۳۹۳،  که به کلیه دستگاه های اجرایی ابلاغ شده است، خواستار برخورداری از حقوق خود هستیم.
در ماده ۲۱ این بخشنامه چنین آمده: دستگاه اجرایی موظف است حداکثر ظرف مدت سه (۳) ماه پس از اعلام نظر گزینش و انجام سایر تشریفات استخدامی، بعد از اخذ شماره مستخدم برای افراد پذیرفته شده نهایی از معاونت توسعه، نسبت به صدور حکم کارگزینی آنان اقدام نماید.
بنده و دوستانم با برگزاری دوره مهارت آموزی یکساله مشکلی نداریم، اما در کنار این دوره یکساله خواستار این هستیم که حکم کارگزینی ما، طبق دفترچه استخدامی و ماده ۲۱ بخشنامه تصویب شده در سازمان اداری واستخدامی که لازم الاجرا برای کلیه دستگاه های استخدام کننده است، از مهر ۹۶ ابلاغ و صادر گردد.
از شما درخواست پیگیری مستقیم با وزیر و مسئولین مربوطه و تسهیل روند این امر جهت برقراری احکام کارگزینی در تاریخ ۹۶/۷/۱ از سوی سازمان مربوطه را داریم.
اکثریت قبول شدگان با وجود وضعیت تأهل نمی توانند مدت یک سال را بدون دریافت حقوق و دور از خانواده زندگی کنند و لذا با توجه به شرایط به وجود آمده، مجبور به انصراف هستند.
چه بسا اگر از اول چنین نکته ای در دفترچه استخدامی قید می شد (برقراری حکم کارگزینی در مهر ۹۷) خیلی از دوستان در این آزمون شرکت نمی کردند.
پیشاپیش از حسن توجه، همکاری و مساعدت شما در خصوص پیگیری مطالبات ۱۰ هزار نفری که هنوز تکلیف خود را نمی دانند، کمال تشکر و قدردانی را می نمایم.
من الله توفیق
از طرف: جمعی از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال۹۵
FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک