کد خبر: 28057
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۰/ تیر/ ۱۳۹۶ - ۱:۳۶

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: ولی اله سیف رییس کل بانک مرکزی در جلسه غیر علنی روز سه شنبه مجلس توضیحاتی در مورد نحوه پرداخت پول سپرده گذاران موسسات اعتباری بیان کرد.

حجت الاسلام والمسلمین عبدالحمید خدری روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خانه ملت با اشاره به جلسه غیر علنی امروز مجلس گفت:ولی اله سیف رییس مدیر کل بانک مرکزی برای ارائه توضیحاتی درباره موسسات اعتباری از جمله آرمان، کاسپین و فرشتگان در جلسه غیر علنی مجلس شورای اسلامی حضور یافت.
وی افزود: سیف در این جلسه بیان کرد که پول سپرده گذاران تا سقف ۵۰ میلیون تومان بدون سود در حال پرداخت است که به مرور دریافت می کنند.
این عضو فراکسیون امید مجلس گفت: این موضوع شامل نزدیک به ۹۳ درصد سپرده گذاران این موسسات می شود.
نماینده مردم بوشهر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: سیف در این جلسه بیان کرد که در مرحله دوم نیز پول سپرده گذاران تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان به آنان پرداخت خواهد شد.
خدری افزود: در این جلسه جمعی از نمایندگان توضیحاتی را در مورد وضعیت این موسسات اعتباری بیان کردند و خواهان رسیدگی هر چه سریعتر به وضعیت آنان شدند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک