کد خبر: 28092
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳۱/ تیر/ ۱۳۹۶ - ۱:۲۲

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان باغملک گفت: تعداد بازداشت شدگان عوامل اصلی درگیری ۲ طایفه محمدی و موسایی در منطقه پتک باغملک به ۸۰ نفر رسید.

فیروز کیان پور اتابکی بیان کرد: از یک ماه پیش کار دستگیری محرکان درگیری های خونین این ۲ طایفه، توسط سپاه پاسداران و نیروی انتظامی آغاز شد که در مرحله نخست ۴۰ نفر از محرکان این درگیری دستگیر شدند و اکنون تعداد بازداشت شدگان به ۸۰ نفر رسیده است.
وی با بیان اینکه این افراد در شهرستان های باغملک و رامهرمز بازداشت، و به شهرستان رامهرمز منتقل شده اند گفت: افرادی که بازداشت شدند در زندان هستند و محاکمه اولیه آنها انجام شده است.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان باغملک با اشاره به اینکه سپاه و نیروی انتظامی همچنان در حال تعقیب افراد دخیل در این درگیری ها است گفت: با حضور سپاه و نیروی انتظامی در باغملک و رامهرمز ، وضعیت منطقه آرام است و درگیری جدیدی بین این ۲ طایفه صورت نگرفته است.
وی افزود: به افرادی از این ۲ طایفه که منطقه پتک باغملک را ترک کرده اند اجازه ورود به این منطقه داده نمی شود.
درگیری بین ۲ طایفه محمدی و موسایی از سال ۱۳۹۴ در باغملک بر سر یک زمین زراعی شدت گرفت که پس از گذشت سه سال این درگیری ها همچنان ادامه دارد.
اهالی این ۲ طایفه در بیش از ۹ روستای باغملک و ۲ روستای رامهرمز ساکن هستند.
چندین درگیری خونین بین اهالی این ۲ طایفه تاکنون ۱۸ کشته و ده ها زخمی برجای گذاشته است
و موجب آواره شدن برخی از اهالی از محل شده است.

 

 

 

ایرنا/

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک