کد خبر: 28101
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳۱/ تیر/ ۱۳۹۶ - ۲:۰۰
ادامه جستجو برای یافتن سه گردشگر مفقود شده در دزفول

مدیر عامل جمعیت هلال احمر دزفول گفت:جستجوی نیروهای هلال احمر با استفاده از بالگرد شرکت نفت برای یافتن سرنخی از مفقودشدگان حادثه چال کندی از صبح روز شنبه آغاز شده است.

عظیم رضای مرساق افزود:نیروهای هلال احمر با بالگرد شرکت نفت در حال گشت زنی در منطقه هستند ولی تاکنون ردی از سه مفقود حادثه چال کندی پیدا نکرده اند.
وی افزود:همراه با جستجوی نیروهای امدادی ، خانواده های سه مفقود حادثه در محل پارک دولت دزفول همچنان چشم انتظار گزارشی از نیروهای امدادگر هستند .
مدیر عامل جمعیت هلال احمر دزفول درخصوص شایعه فرار سه مفقود حادثه نیز گفت: شایعاتی مبنی بر فرار این سه مفقود مطرح شده که نمی توان در این خصوص اظهارنظر کرد .
وی گفت:اگر تصور شود لیدر توری که دچار حادثه شده فرار کرده باشد ۲ نفر دیگر دلیلی برای فرار ندارند لذا فرار سه مفقود حادثه چال کندی شایعه ای بیش نیست و خانواده آنها همراه با نیروهای امداد در جستجو و انتظار هستند ضمن اینکه به علت صعب العبور بودن منطقه امکان فرار افراد وجود ندارد.
رضای مرساق ادامه داد:در ساعات آینده دبی رودخانه دز کاهش می یابد تا عملیات جستجو راحت تر انجام شود .
وی همچنین در خصوص اظهارات ضد و نقیض مریم زنگنه فرد نجات یافته این حادثه نیز گفت:فرد نجات یافته هنگام نجات مدعی شد ‘سه نفر را دیده که از کوه بالا رفته اند’ اما پس از آن به نیروهای هلال احمر اعلام کرد ‘ ۳ نفر را دیده که در آب گرفتار شده اند’
اما با توجه به وضعیت روحی ،خستگی و وحشتی که در ۲۴ ساعت داشته نمی توان به گفته های وی اکتفا کرد.
۱۹ گردشگر که روز پنجشنبه از اهواز به دزفول سفر کرده بودند هنگام شنا در منطقه چال کندی دزفول دچار حادثه شده و ۲ نفر از آنها غرق شدند.
از این گروه ، تعداد ۱۴ نفر نجات یافته و جستجو برای نجات سه نفر دیگر ادامه دارد.
منطقه گردشگری چال کندی در بالادست رودخانه دز در فاصله ۱۵ کیلومتری از سد تنظیمی دز واقع است.
این منطقه با عمق زیاد ، شدت جریان آب و وجود گرداب برای شنا بسیار خطرناک است.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک