کد خبر: 28123
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۴/ مرداد/ ۱۳۹۶ - ۳:۵۵
مدیر کل صدا و سیمای مرکز استان خوزستان در دیدار با اعضای هیئت مدیره کانون کارفرمایی استان مطرح کرد:

باید توجه داشت که مشکلات بخش خصوصی یک شبه حل نخواهد شد و نیازمند همکاری و هم اندیشی این بخش نیز می باشد

به گزارش خوزستان سرافراز: نشست اعضای هیئت مدیره کانون انجمن های صنفی کارفرمایی خوزستان و فعالین بخش خصوصی صبح امروز با محوریت بررسی راهکارهای همکاری و حمایت از این بخش به میزبانی مرکز صدا و سیمای استان خوزستان برگزار شد.

در این دیدار مدیر کل صدا و سیمای استان خوزستان ضمن اعلام آمادگی این سازمان در حمایت از بخش خصوصی و کارآفرینان استان گفت: دوربین صدا و سیمای استان خوزستان ار هر فرد یا گروهی که حاضر به سرمایه گذاری در این استان باشد حمایت خواهد کرد چرا که مجموعه ما علاقه مند به انعکاس فعالیت های بخش خصوصی می باشد.

مسلم رحیمی یادآور شد: باید توجه داشت که مشکلات بخش خصوصی یک شبه حل نخواهد شد و نیازمند همکاری و هم اندیشی این بخش نیز می باشد چرا که اگر بخش خصوصی مشکلات خود را منعکس نکند نمی توان در راستای برطرف کردن آنها گام برداشت.

رحیمی افزود: حضور شما در این جلسه نشان دهنده علاقه ای است که برای برطرف کردن چالش های بخش خصوصی دارید لذا در آینده جلسات مستمر دیگری نیز برای پوشش و پشتیبانی از بخش خصوصی برگزار خواهد شد که امیدواریم به تقویت آنها منجر شود.

همچنین در ادامه این دیدار هر یک از اعضای کانون انجمن های صنفی کارفرمایی استان و کارآفرینانی که در این جلسه حضور داشتند به ارائه مشکلات مربوط به حوزه فعالیت خود پرداختند. گفتنی است در این نشست علی باقر طاهری، فرزاد حیدری و حبیب کیانی رئیس، دبیر و عضو انجمن شرکت های عمرانی خوزستان نیز به نمایندگی از جامعه عمرانی حضور داشتند.

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک