کد خبر: 28128
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۴/ مرداد/ ۱۳۹۶ - ۵:۰۳

انفجار در شرکت سیمان خوزستان در هفتکل در ظهر روز چهارشنبه هشت مصدوم بر جای گذاشت.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان گفت: : از هشت نفر مصدوم، هفت نفر دچار سوختگی با مواد مذاب و یک نفر دچار ضربه مغزی ناشی از سقوط ارتفاع شدند.
وی افزود: از این هفت نفر ، ۶ نفر به بیمارستان سوانح و سوختگی طالقانی اهواز و یک نفر به بیمارستان مادر رامهرمز، و مصدوم دچار ضربه مغزی به بیمارستان گلستان اهواز منتقل شدند.
فرماندار هفتکل نیز در این باره گفت: حادثه انفجار کارخانه سیمان خوزستان ساعت ۱۲ و ۵۰ دقیقه امروز بر اثر گیر کردن دریچه مواد مذاب، رخ داد و مواد مذاب از آن به بیرون پرتاب شد.
اسحق مرادی افزود: به گفته مدیر عامل این کارخانه بر اثر انفجار ۶ نفر از کارگران مصدوم شدند.این در حالی است که اورژانس خوزستان تعداد مصدومان را هشت نفر اعلام کرده است.
وی اظهارکرد: پنج نفر از مصدومان به بیمارستان سوانح و سوختگی طالقانی اهواز اعزام شدند و یک نفر از مصدومان نیز که بر اثر سقوط از ارتفاع هنگام فرار از محل حادثه دچار شکستگی اعضا و ضربه مغزی شده بود به بیمارستان گلستان اهواز اعزام شد.
وی بیان کرد: حال مصدومان ناشی از سوختگی رضایت بخش است.
کارخانه سیمان خوزستان در ۱۵ کیلومتری جاده رامهرمز – هفتکل و در حوزه استحفاظی هفتکل واقع است.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک