کد خبر: 28213
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۵/ مرداد/ ۱۳۹۶ - ۹:۴۸
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان خبر داد:

در حال حاضر ۱۸ درصد ناوگان باري در استان خوزستان جزء ناوگان فرسوده مي باشند

 

به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي خوزستان اولين جلسه كميته استاني آيين نامه از رده خارج كردن خودروهاي فرسوده در خوزستان به رياست معاون امور عمراني استانداري و دبيري اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان در محل سالن جلسات امور عمراني استانداري برگزار گرديد.

 

در ابتداي اين جلسه مدير كل راهداري و حمل و نقل جاده اي خوزستان به عنوان دبير جلسه ، ضمن تشكر از معاون محترم امور عمراني در تشكيل اين كميته ، ضمن بيان اهداف و وظايف كميته ، خواهان مديريت مراكز اسقاط بر اساس نيازمندي هاي استان گرديد.

 

مسعود مصدقي در ادامه درخواست نمود با استفاده از ظرفيت هاي منطقه آزاد اروند اقدام به نوسازي ناوگان حمل و نقل گردد.

 

مصدقي اذعان داشت:كميته استاني آيين نامه از رده خارج كردن خودروهاي فرسوده در خوزستان با هدف اجراي ماده ۱۷ آيين نامه از رده خارج كردن خودروهاي فرسوده ، راهبري و نظارت و ارزيابي مراكز اسقاط خودرو در سطح استان و نظارت ، بازرسي و رسيدگي به تخلفات موضوع آيين نامه ي مذكور تشكيل شده است و اعضاي آن شامل معاون امور عمراني به عنوان رييس ، مديركل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان به عنوان دبير ، سازمان هاي حفاظت از محيط زيست و صنعت ، معدن و تجارت ، پليس راهور و شهردار مركز استان مي باشند.

 

وي گفت: در حال حاضر ۱۸ درصد ناوگان باري در استان خوزستان  جزء ناوگان فرسوده مي باشند به طوريكه  از ۱۴ هزار و ۱۳۴ ناوگان باري فعال در استان خوزستان ۲ هزارو ۵۷۹ دستگاه انواع ناوگان باري فرسوده مي باشند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک