کد خبر: 28264
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲/ شهریور/ ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۷

اخیرا گمانه‌زنی‌های زیادی در فضای مجازی و برخی از سایت های خبری مبنی بر انتصاب جمالی نژاد بعنوان شهردار اهواز مطرح شد.

به گزارش خوزستان سرافراز، این روزها خبری در فضای مجازی و برخی از سایت های خبری رد و بدل می‌شود مبنی بر اینکه شهرداری اهواز مقصد بعدی مهدی جمالی نژاد شهردار اسبق اصفهان است.

به این ترتیب صحت و سقم این خبر را از مهران باباپور,نایب رئیس شورای پنجم کلانشهر اهواز پیگیری کردیم که وی در پاسخ به ما اظهار داشت: بنده این خبر را که امروز به نقل از برخی سایت های خبری منتشر شد را تکذیب می‌کنم.

وی با بیان اینکه تاکنون هیچ جلسه ای  برای رای گیری و اجماع بر سر گزینه شهرداری اهواز برگزار نشده ، ادامه داد: اولین جلسه شورا روز شنبه برگزار خواهد شد و غیراز آقای جمالی نژاد , سه گزینه دیگر مطرح می باشد.

نایب رئیس شورای شهر اهواز گفت: اگر به سوگندی که خوردیم عمل کنیم مردم از ما راضی خواهند بودامیدواریم وظایفی که در قانون برای ما مشخص شده را به درستی تشخیص دهیم و فردی خدوم باشیم.

مهران باباپورانتخاب شهردار را یکی از وظایف اساسی اعضای شورای شهر دانست و گفت: انتظار می رود که اعضای شورای اسلامی شهر با تعامل و هماهنگی فردی توانمند را به عنوان شهردار انتخاب نمایند که بتوانند جواب اعتماد مردم را جلب و در جهت عمران و آبادانی شهر کوشا باشند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک