کد خبر: 28269
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳/ شهریور/ ۱۳۹۶ - ۲:۴۴

بعد از مشخص شدن نتیجه پنجمین دوره انتخابات شورای شهر اهواز، حالا یک سئوال مهم حول این انتخاب مردم مطرح است؛ اعضای جدید شورا قرار است چه کسی را به عنوان شهردار اهواز انتخاب کنند؟

بعد از مشخص شدن نتیجه پنجمین دوره انتخابات شورای شهر اهواز، حالا یک سئوال مهم حول این انتخاب مردم مطرح است؛ اعضای جدید شورا قرار است چه کسی را به عنوان شهردار اهواز انتخاب کنند؟

اسکندر لطفعلی زاده عضو شورای شهر اهواز گفت: در انتخاب شهردار اهواز، منافع شهر و شهروندان را به منافع حزبی و سیاسی ترجیح خواهیم داد.

دکتر اسکندر لطفعلی زاده ‌شامگاه پنج شنبه در گفتگو با خبرنگار خوزستان سرافراز افزود: منتخبان مردم در شورای پنجم شهر اهواز تا به امروز هیچگونه جلسه ای برای انتخاب شهردار جدید نداشته اند.

وی بیان کرد:‌گزینه هایی که شبکه های مجازی یا برخی سایت ها مطرح می کنند تنها گمانه زنی است و مورد تایید نیست.

این عضو منتخب پنجمین دوره شورای شهر اهواز ادامه داد: اعضای شورای پنجم در تمام تصمیم گیری های خود از جمله انتخاب شهردار خواهند کوشید که منافع شهر و شهروندان به بهترین شکل ممکن تامین شودو قطعا روز شنبه با یک تصمیم عقلانی ,شهرداری متخصص و متعهد را انتخاب خواهیم کرد.

لطفعلی زاده افزود: قطعا شورای پنجم در کنار توجه به فعالیت های عمرانی، به مسائل فرهنگی و اجتماعی نیز اهمیت خواهد داد و برای تحقق شعار شهری سالم و شهروندان با نشاط تلاش خواهد کرد.

وی تصریح کرد: ما در حوزه مسائل اجتماعی و فرهنگی و گسترش نشاط و شادی در بین مردم ضعیف عمل کرده ایم,همه ما می کوشیم که تمام شهروندان در هر نقطه ای از این شهر که زندگی می کنند از خدمات مطلوب و امکانات شهر بهره مند شوند.

منتخب مردم اهواز در شورای اسلامی این شهر، نظارت و راهبری، تصمیم سازی و تصمیم گیری و انتخاب شهردار را از وظایف اصلی شورا دانست و گفت: تحقق این وظایف به راحتی ممکن نیست و در این راه باید از نظرات متخصصان و دانشگاهیان نهایت بهره را برد.

دکتر اسکندر لطفعلی زاده منتخب مردم اهواز، مبارزه با فساد را اصلی ترین شعار اعضای شورای پنجم دانست و گفت: قطعا اعضای شورای پنجم اولین پیشگامان مبارزه با فساد خواهند بود.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک