کد خبر: 28344
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۹/ شهریور/ ۱۳۹۶ - ۸:۵۹

با بررسی‌های انجام شده توسط نهادهای نظارتی مشخص شده که تعدادی از بازاریابان آگهی‌های تبلیغاتی در تعاونی مطبوعات کشور بیش از ۴ میلیارد تومان وجوه اخذ شده بابت انتشار آگهی‌های تبلیغاتی را به ۱۶۰ نشریه استانی در کشور پرداخت نکرده‌اند.

به گزارش خبرنگار خوزستان سرافراز ، این بازاریابان طی سال‌های ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ بیش از ۴ میلیارد تومان آگهی تبلیغاتی از شرکت ایران خودرو را به نمایندگی از نشریات استانی دریافت و پس از انتشار در نشریات محلی و استانی مبلغ ناچیزی را به نشریات استانی پرداخت کرده‌اند.
بنابر این گزارش شیوه کار این بازاریابان اینگونه بوده است که در مراجعه به ایران خودرو قیمت آگهی را بسیار گزاف ارائه می‌کردند اما سهم بسیار ناچیزی را پس از دریافت فاکتورهای سفید امضا از نشریات به آنها پرداخت می‌کردند.
در این گزارش آمده است که متخلفین بابت چاپ آگهی نیم‌صفحه‌ای در هفته‌نامه‌های محلی مبلغی بیش از ۵ میلیون تومان از ایران خودرو دریافت می‌کردند ولی به نشریات مبالغی بین ۱۵۰ تا ۳۰۰ هزار تومان پرداخت می‌نمودند!
گزارش خبرنگار خوزستان سرافراز حاکی است شرکت ایران خودرو در سال ۱۳۹۵ مبلغ ۵۵ میلیارد ریال و در سال ۱۳۹۴ مبلغ ۲۳۸ میلیارد ریال بابت هزینه انتشارآگهی در نشریات کشور پرداخت نموده است.
لازم به ذکر است تحقیقات در این زمینه ادامه دارد و کارشناسان تحقیق‌کننده در این پرونده به سرنخ‌های خوبی در خصوص این تخلفات رسیده‌اند که به لحاظ اهمیت موضوع پس از اتمام تحقیقات نتایج آن به اطلاع عموم خواهد رسید.
همچنین این گزارش حاکیست مدیران نشریات استانی مالباخته در حال تنظیم شکایاتی علیه متخلفین و تسلیم ‌آن به مراجع ذیربط هستند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک