کد خبر: 28373
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۲/ شهریور/ ۱۳۹۶ - ۲:۱۶

آقای زنگنه امروز هدف دشمنان ما دلسرد کردن مردم و غیرت و تعصب انقلابی و جهادی مردم و تضعیف استکبار ستیزی مردم است.

خوزستان سرافراز/ مهندس حیدر بهمنی پس از چندین دهه خدمت و مجاهدت در صنعت حفاری ایران توسط بیژن زنگنه عزل شد.

آقای زنگنه مواظب باشید,کاری کنید که مردم قضاوت درست از عملکرد شما داشته باشند.خصوصا شمایی که شیخ الوزراء هستید, فردا سرافکنده مردم این جامعه نشوید.

آقای زنگنه اینجا خوزستان است ,مهد زادگاه شیرمردانی همچون سردار علی هاشمی و محمد جهان آراء و قطعا مردم غیور و ولایتمدار خوزستان به شما اجازه نخواهند داد که هر مدیری باب میل جنابعالی عمل نکرد,اینگونه حذف شود.

چه کسانی به شما مجوز داده اند که نیروهای ولایتی صنعت حفاری را به خاطر مسائل شخصی ,اینگونه حذف نمایید؟

آقای زنگنه اگر امروز مردم ایران شما را بعنوان شیخ الوزراء خطاب می کنند از برکت مردان بزرگی همچون حیدر بهمنی است,اگر امثال حیدر بهمنی در صنعت حفاری نبود امروز نامی از جنابعالی در وزارت نفت نبود.

آقای زنگنه بدون سروصدا آنها را برمی دارید ،به دنبال کدام هدف هستید,در کدام مسیر قدم برمی دارید فکر نکنید مردم نسبت به عملکرد و رفتار شما در حذف جریان مومن و کنار زدن بچه های ارزشی وانقلابی صنعت حفاری بی خبر و غافلند. بلکه مردم این حرکت های شما را نظاره می کنند این عملکرد شما را قضاوت می کنند فکر نکنید این پست و مقام همیشه برای شما می ماند ما هم یک روزی از صندلی می افتیم آیا آن روز باید انتقام شما را از امروز بگیرند ؟

وزیردولت تدبیروامید آیا می دانید ,حیدر بهمنی با عنایت به تجربه و تخصص و اجرای پروژه‌های متعدد در شرکت ملی حفاری ایران و کارنامه درخشانش سالهاست که از او بعنوان مرد شماره یک مهار فوران چاه های نفت و گاز یاد می شود.

آقای زنگنه امروز هدف دشمنان ما دلسرد کردن مردم و غیرت و تعصب انقلابی و جهادی مردم و تضعیف استکبار ستیزی مردم است.

برخی از ساده لوحان تصور می کنند که در این نظام هر کاری دلشان می خواهد ,می توانند انجام دهند و براحتی مردان بزرگ انقلاب و نظام را حذف کنند.

بنا بر اندیشه و تفکر معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و جانشین بر حق ایشان رهبر معظم انقلاب (حفظه‌اله) میدان دادن به نیروهای با انگیزه بخشی از سیاست اصولی و کلیدی جمهوری اسلامی ایران است و اگر قرار باشد بازنشستگی هر یک از مدیران توانمند کشور و جانشینی خدمتگزاری دیگر باعث دلسردی مردم و زمینه‌ساز تشویق اذهان عمومی شود دیگر نباید به رشد و توسعه این نظام امیدوار بود.

 

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک