کد خبر: 28397
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳/ مهر/ ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۷

اگر چه غافلان و بدخواهان حضور حاج حیدر بهمنی در صنعت حفاری را تحمل نکردند ؛ اما این را بدانند که این مرد در پیشگاه تاریخ و روح بلند امام راحل سربلند و سرفراز خواهد بود.

یادداشتی از رضا شیرالی مدیر مسئول پایگاه خبری خوزستان سرافراز

در روزهای اخیر مساله عزل مدیر عامل شرکت ملی حفاری ایران ، نقل فضای مجازی و محلی برای گمانه زنی و تحلیل های مختلف اصحاب رسانه واقع شد.

حیدر بهمنی از مدیران خوشنام صنعت نفت و حفاری ایران بوده که به دلیل مهار چاه های فوران کرده نفت و گاز ایران از آوازه جهانی و بین‌المللی برخوردار است.

متأسفانه بعد از برکناری ژنرال صنعت حفاری توسط وزیر نفت , عدّه ای افراد مغرض ، سودجو و فرصت طلب که عناد و تضاد فکری آشکار و پنهان آنها با اساس نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای قشر عظیم ملّت غیور و با بصیر و متعهد ایران اسلامی مشخص و مبین است ، با نهایت سوء استفاده از این رفتار مبهم ، زهر و نیش قلم خود را که آغشته به جوهر کینه و عناد است به سمت و سوی این مدیرجهادی و بی ادعا نشانه رفته و هر آنچه بر قلوب مریض خود داشته آشکار ساخته و از قرارمعلوم قرار نیست کسی لجام افسار گسیخته آنها را مهار کند.

همه ما مردم از یک ریشه و یک خون هستیم و رسم خدامحوری و عدالت گستری بر این است که همگی ما در چهارچوب موازین اسلامی و قرآنی و عدالت و رعایت اصول قانون اساسی اصل برابری و برادری و خدمت و تلاش را الگو قرار دهیم .

قصه عزل حفار مردایران پردرد است و نوشتن درباره آن شاید طوفانی شود که پرده را بالا زند و دیده شود آنچه نباید دید.

بیایید نقد و نقادی را برای ساختن جامعه ای آرمانی که مورد خواست پیامبر و امامان و در راستای کرامت ایران وایرانی است بکاربندیم ، بازیهای سیاسی و قدرت طلبی را کنار زده و مدیران پاکدست و انقلابی که عمر خود را صرف نظام و انقلاب کرده اند را اینگونه تخریب نکنید ،بدانید که روزی روزگاری پرونده ما وشما هم در این دنیا بسته خواهد شد ،آنگاه است که به جرم خیانت در قدرت ، ثروت ،قلم وتریبونی که به امانت در اختیار ما گمارده شده است محاکمه خواهیم شد !

ترازوی عدل الهی زره ای ولو به اندازه خردل از ما گذشت نخواهد کرد!

ما كي مي‌خواهيم به اين آيات رحمت الهي عمل نموده و از خشونت‌دوري كنيم؟ شما چرا و چگونه به خودتان اجازه مي‌دهيد كه به افراد مومن و مسلمان تهمت و افتراء بزنيد، مگر شما چه‌كاره‌ايد و چه جايگاهي داريد؟

شما با اين شيوه، ريشه در كدام راه داريد؟ آيا راه امام و رهبري و اسلام رحماني فرسنگ‌ها از بيراهه شما دور نيست؟

اگر چه غافلان و بدخواهان حضور حاج حیدر بهمنی در صنعت حفاری را تحمل نکردند ؛ اما این را بدانند که این مرد در پیشگاه تاریخ و روح بلند امام راحل سربلند و سرفراز خواهد بود.

در این یادداشت برخود لازم دانستم ؛ صبر و پایداری و مظلومیت مهندس حیدربهمنی را دربرابر آماج کینه ها و ناسزاها و تهمت های ناروا یادآورشده و از استقامت این مرد برای حفظ و توسعه صنعت عظیم حفاری تشکر و قدردانی نمایم.

مهندس حاج حیدر بهمنی از دیدگاه اینجانب مظهر اقتدار و اصلاحات در صنعت حفاری است و یقین دارم رشادتهای این ابرمرد کبیر هرگز از اذهان عمومی پاک نخواهد شد .

من الله توفیق

 

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک