کد خبر: 28444
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۵/ مهر/ ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۵

همه دیدند ،نه به چشم سر که با دیده دل ؛ مردانی از تبار عاشورا هنوزعلی اکبر می دهند تا سر حسین بر بلندای نیزه سلامت باشد.

🔴دل نوشته امیر دریابان علی شمخانی دبیر شورایعالی امنیت ملی به بهانه بدرقه شهید محسن حججی

🔴هوالمحبوب

🔴 تقدیم به فرزند رشیدم محسن حججی

🔸سلام، خوش آمدی دلاور…

🔸اهلا بابا…

🔸خوش آمدی رفیق…

🔸پرگشودگان عرش الهی، خوش پرواز و وقت شناسند و تو که سیمرغ آرزوهای مردان مرد شدی با آمدنت ،حرمت محرم و تقدس دفاع و شکوه وداع را هشیارانه بر یک محمل نشاندی.

🔸هنوز صدای قرآن می آید، هنوز شفق عاشقی سرخ است، هنوز مردان مرد چنان می روند که در بدرقه شان دنیای شیفتگان ،لنگ لنگان طریق حسرتند.

🔸شعبده عاشقی را هریک به اشارتی معنا می کنند ،برخی با زمزمه ی انا العباس اوج می گیرند ،گروهی مشق ام الوهب می کنند و آن دیگران عروس حنضله اند انگار.

🔸۱۴۰۰ سال محمدانه زیستن را به یک جوانی پیمودن کار آسانی نیست، مگر حسینی باشی ودرس آموز مکتب زینب.

🔸استواری نگاهت به گاه گام نهادن در قربانگاه ،سربلندمان کرد، چون بلندای قامت سرو نشانت.

🔸رویمان سفید شد به پرگشودنت به پروازت، به اوج گرفتنت، به هم خانگی ات با شهیدان و شاهدان طریق عاشقی و طریقت نامیرای آزادگی و ظلم ستیزی

🔸سماع بی سر و دستت در صحرای شام،برادری عباس و پسری علی اکبر را به رخ کشید و نوای پدرانگیت، سر به سر راز عاشقی شد با سر و همسر…

🔸علمدار جوان کاروان حسین!

🔸به دستهایت قسم، به سرت، به سینه ات، به قدمهایت به جگرت به غیرتت، شرفت، پاره پاره های در صحرا مانده ات، به عطرحنجرت ، به خون سرخ حسین که عاشورا تا عاشورا می جوشد و آرام نمی گیرد، به جان آسمانیت قسم، به جان آسمانی برادران شهیدم و به حیات جاودانه ات، حق نمی میرد، ظلم پا نمی گیرد، ماه پشت ابر نمی ماند و چون تو ظهور کرده ای، خورشید جاودانگی بی غروب، طلوع در طلوع خواهد ماند، خواهد ایستاد و تاریکی را برخواهد چید…

🔸فرزند رشیدم

🔸محسن عزیز

🔸شاخسار پر شکوفه ی جهاد عاشقانه!

🔸رزم عارفانه ات، پژواک فریاد نسل شیربچه های خمینی، انقلابی های بی آرام و مبارزان قسم خورده و مقاومان خستگی ناپذیر بود وشنیدیم که گفتی: عشق که از” سر” گذشت چه یک وجب چه صد وجب.

🔸همه دیدند ،نه به چشم سر که با دیده دل ؛ مردانی از تبار عاشورا هنوزعلی اکبر می دهند تا سر حسین بر بلندای نیزه سلامت باشد.

🔸اهلا بابا،

🔸خوش آمدی رفیق

🔸دل قوی دار جان دل

🔸این راه بی کناره ، پر رهرو وبی سکون است.

🔸بر آن مرام حسینی تعظیم، بر این آستان زینبی سلام، رایه العباس بلند، عاشقی گوارای وجودت !

على شمخانى
٥مهرماه ٩٦

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک