کد خبر: 28568
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۹/ مهر/ ۱۳۹۶ - ۳:۵۹

تاخیرهای هوایی از چالش برانگیزترین مسائل حمل و نقل هوایی است.

تاخیرهای هوایی از چالش برانگیزترین مسائل حمل و نقل هوایی است.

به گزارش خوزستان سرافراز ؛ با وجودی که عباس آخوندی از ابتدای تشکیل دولت یازدهم تلاش کرد که این حوزه را سروسامان بدهد؛ اما هنوز هم این موضوع خبرساز است.

سازمان هواپیمایی کشوری در راستای نظم بخشی به ایرلاین ها ؛ هرچند وقت یکبار گزارشی از نظم و انضباط در ایرلاین ها را اعلام می کند.درآخرین گزارشی که از شرکت هواپیمایی کشوری از تاخیرهای شهریورماه منتشر شده ؛ ایرلاین اترک ایر با ۷۲درصد تاخیر در برنامه پروازی خود ؛ رتبه نخست تاخیرهای پروازی این ماه را به خود اختصاص داده است.

دراین گزارش که از مجموع ۷۸پرواز انجام شده از سوی ایرلاین اترک ایر؛ مشخص شده است که این ایرلاین در طول ماه گذشته ۵۶پرواز (۷۲درصد)را بصورت تاخیردار و تنها ۲۲پرواز (۲۸درصد)را به موقع انجام داده است.پس از این ایرلاین آسمان در رتبه دوم قرار گرفته است.

شرکت هواپیمایی آسمان با انجام ۶۷درصدپروازها در طول یک ماه گذشته به صورت تاخیردار در رتبه دوم ایرلاین های دارای تاخیر پروازی قرار گرفت.

همچنین رتبه سوم تاخیرات پروازی در ماه شهریور متعلق به هواپیمایی نفت بودکه از مجموع ۱۹۸سورت پروازی در شهریور ماه از سوی هواپیمایی این شرکت ۱۲۶ پرواز با تاخیر و ۷۲سوت پروازی آن تایم انجام شده است.

درمقابل در مدت یادشده شرکت هواپیمایی معراج با کمترین تعداد تاخیر در جایگاه اول و پس از آن شرکت هواپیمایی ساها با انجام تنها ۱۴درصد پروازها در جایگاه کمترین تاخیرها قرار گرفته است.در همین حال پس از این دو ایرلاین ماهان با فاصله زیاد در مقام سوم قرار می گیرد.

شرکت هواپیمایی معراج همچون ماه های گذشته در سال جاری توانست رتبه نخست کمترین تعداد تاخیرات را با دارا بودن تنها ۸درصد پروازهای تاخیردار به خود اختصاص داده و از مجموع ۷۷سورت پروازی هواپیمایی متعلق به معراج ایر ۷۱هواپیما به موقع در مهرآباد عملیات پروازی داشته و تنها ۶ پرواز این شرکت با تاخیر انجام شده است.

خبرنگار:سارا عباسی

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک