کد خبر: 28557
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۹/ مهر/ ۱۳۹۶ - ۱:۱۷

هادی قنوات با انتقاد از پخش سریال سرزمین کهن، عنوان کرد:انتظار داریم حساسیت قومیتهای خوزستانی مورد توجه رسانه ملی قرار بگیرد و هیچ کس در داخل و خارج از کشور ,تلاش نکند حساسیت های قومی مردم شجاع و دلاور ما را برانگیزد.

به گزارش خوزستان سرافراز” هفتمین جلسه شورای شهر اهواز عصر امروز سه شنبه ۱۸ مهرماه در سالن اجتماعات شورای شهر برگزار شد.

در این جلسه ، فلسفی رییس شورای شهر اهواز، اظهار کرد: باید بتوانیم اختلافات را مدیریت کنیم و به گونه ای رفتار نکنیم که بازخوردش این باشد که بگویند اعضای شورا حتی قادر نیستند اختلافات داخلی خودشان را حل کنند.

وی تصریح کرد: وجود اختلاف نظرها بین اعضای شورا امری عادی است و اگر کسی بگوید اختلافی نیست خیلی شعاری است چون تفاوت های دیدگاهی، سلیقه ای و فکری وجود دارد.

محمد هادی قنوات عضو شورای شهر اهواز در نطق پیش از دستور خود به لزوم راه اندازی مرقد سرلشکر علی هاشمی اشاره کرد و گفت: هفته گذشته به شهردار اهواز پیشنهاد دادم , با توجه به این که شهر اهواز نماد ایستادگی و ایثار کشور است، کار شورای پنجم را با راه اندازی مرقد مطهر شیر بیشه دلیران ,سرداران همه دوران ,جوان عرب و رشید خوزستانی سرلشکر شهید علی هاشمی آغاز نماید.

وی افزود: اهواز جلوه گاه و پیشانی و دیگ در هم جوش خوزستان است ,خوزستانی که رنگین کمان زیبایی از قومیت های دین مدار و وفادار به ایران عزیز محسوب می شود.

هادی قنوات با انتقاد از پخش سریال سرزمین کهن، عنوان کرد:انتظار داریم حساسیت قومیتهای خوزستانی مورد توجه رسانه ملی قرار بگیرد و هیچ کس در داخل و خارج از کشور ,تلاش نکند حساسیت های قومی مردم شجاع و دلاور ما را برانگیزد.

وی تصریح کرد: این سریال موجبات نگرانی مردم به ویژه بختیاری های استان شده است و دست اندرکاران این سریال باید توجه داشته باشند که در خوزستان مردم و اقوام متحد و یک دل هستند.

عضو شورای شهر اهواز با ابراز نگرانی از در نظر نگرفتن کودکان، معلولان و سالمندان در مدیریت شهری اهواز گفت: کودکان آینده های این سرزمین هستند ولی بیاد پرسید جایگاه کودکان در مدیریت شهری اهواز کجاست؟ کدام محله یا منطقه شهر اهواز بر اساس استانداردهای کودکان ساخته می شود؟

وی ادامه داد: شهربازی ۶ هکتاری جدید اهواز باید تعیین تکلیف شود و دیگر پارک های محله ای شهر که بر اساس استانداردهای کودکان ساخته نشده اند باید بازنگری شوند و کارگروهی برای رسیدگی به وضعیت این پارک ها تشکیل شود.

قنوات درمورد مشکلات سالمندان و معلولان گفت : شهری با هزاران معلول و سالمند، هیچ گونه امکانات عبور و مرور و یا حمل و نقلی برای این شهروندان وجود ندارد و صبوری آن ها باید باعث شرمساری ما مسئولان باشد.

گفتنی است هفتمین جلسه شورای شهر اهواز با چهار دستور کار “لایحه بودجه سال ۹۶ سازمان مدیریت پسماند”، “لایحه بودجه سال ۹۶ سازمان فرهنگی و ورزشی”، “لایحه اصلاح ردیف های بودجه سال ۹۶ ” و لایحه انتقال اسناد زمین های معوض طبق توافقنامه به آقای فرشاد ابن علی حیدری در سالن اجتماعات شورا برگزار شد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک