کد خبر: 28582
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۹/ مهر/ ۱۳۹۶ - ۸:۱۴
رئیس شورای اسلامی شهرمسجدسلیمان در گفتگو با خوزستان سرافراز

ما بعنوان نمایندگان مردم در شورای شهر مسجدسلیمان برانتخاب منتخب خود پافشاری خواهیم کرد و تا ابلاغ نتیجه منتظر خواهیم ماند.

شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان  بعد از مطرح شدن چند گزینه برای شهرداری  و رایزنی با افراد مختلف، سیدحمید حسن زاده را به عنوان شهردارمعرفی کرد.
بعدازمعرفی شهردارتوسط شورای اسلامی شهرمسجدسلیمان , درخصوص تایید یا عدم احرازحکم حسن زاده توسط استانداری حاشیه هایی به ویژه در فضای مجازی مطرح شد و در تمام این مدت مسجدسلیمان با تمام پروژه ها و برنامه های نیمه تمامی که روی دستش مانده، بدون شهردار و با حضور سرپرست اداره شده و حتی از شهرداری خبر میرسد که این مجموعه به دلیل مشخص نبودن شهردار جدید و بی خبری از تصمیم گیری هایی که در پیش است در بلاتکلیفی و استخوان در زخم به سر می برد.

رئیس شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان در گفت و گو با خبرنگار«خوزستان سرافراز» درباره آخرین وضعیت انتخاب شهردار گفت:تا این لحظه ۱۹ مهرماه ۹۶ صورتجلسه رسمی درخصوص عدم احراز یا تایید حسن زاده توسط استانداری به شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان ابلاغ نشده است.
فرضعلی علیجانی در ادامه با بیان این که شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان تا آخرین مرحله انتخاب گزینه شهرداری وظیفه خود را به خوبی انجام داد و منتظر پاسخ مثبت و منفی استانداری برای تایید گزینه منتخب شهرداری مسجدسلیمان خواهد ماند، گفت: همه اقدامات و مکاتبات قانونی و اداری لازم برای صدور حکم شهردار انجام شده است و ما بعنوان نمایندگان مردم در شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان برانتخاب منتخب خود پافشاری خواهیم کرد و تا ابلاغ نتیجه منتظر خواهیم ماند.

علیجانی تصریح کرد:اعضای شورای شهر بر اساس اکثریت آرا حسن زاده را برای تصدی پست شهرداری مسجدسلیمان انتخاب و پس از تایید صورتجلسه در شهرستان ,منتخب خود را به استانداری معرفی نمودند.

وی افزود: براساس آیین نامه اجرایی مرجع تطبیق شرایط فرد انتخاب شده استانداری است و بعد از معرفی حسن زاده بعنوان شهردار,استانداری مدارکی دال بر رفع نواقص و تکمیل پرونده از ما درخواست نمود و شورا بعد از تکمیل مدارک و ارسال آن, همچنان منتظر جواب نهایی است.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک