کد خبر: 28597
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۱۹/ مهر/ ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۸

مهراز رَه برسيد و تحصیل آغاز شد، جناب وزیر زنگِ مدارس را به صدا درآورد، اما زنگ خطری را که پیشتر بارها به صدا درآمده بود را، نشنید یا نشنیده گرفت و برفت…!

مهراز رَه برسيد و تحصیل آغاز شد، جناب وزیر زنگِ مدارس را به صدا درآورد، اما زنگ خطری را که پیشتر بارها به صدا درآمده بود را، نشنید یا نشنیده گرفت و برفت…!

گزارشی از خوزستان سرافراز/ نمی گویم مظلوم هستیم چون دیگر خیلی نخ نما شده است!! کدام دستها در کار است تا مردم این استان رنگ آسایش را به خود نبینند؟!  کدام راه را خطا رفته ایم که امروز باید برای تحصیل دانش آموزان این استان به مسئولان التماس کنیم؟!

کاری نداریم زیر خط فقر باشیم یا بالای آن! کاری نداریم رسانه ملی ما با پخش سریال سرزمین کهن ما را آدم حساب بکند یا نه! هرچه در حافظه تاریخی ام جستجو می کنم میبینم ما کاری به کسی نداشته ایم؟! چه وقت خلاف مصلحت سخن گفته ایم؟! کی از نداری شوریده ایم؟! چه موقع تهدید بوده ایم؟! کی دیوارمان بلند بوده؟! چه هنگام فرزند ناخلف بوده ایم برای میهن؟!

مگر با وجود بیکاری در خوزستان که مردم در نان شب خود مانده اند اما خم به ابرو نیاورده و در راه جهاد اقتصادی همچون انتفاضه مقاومت پیشه کرده اند به چشم نمی آید؟! این است دست مریزاد و خسته نباشید به حضور مردم؟! این است قدردانی و سپاس , این است تدبیر و امید؟! این است آن امید که در دل ها زنده شده بود؟!
من کاری ندارم چه فکری خواهید کرد؟! من یک خبرنگار خوزستانی هستم،نه یک ضدانقلاب , من کشورم و استانم را دوست دارم…

به کدامین گناه باید در سال ۱۳۹۶ وضعیت مدارس استان خوزستان اینچنین باشد؟

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
انتشار یافته: ۲ نظر
 • علی کرانی
  |
  |
  ۶:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۰
  متاسفانه رسم بر این‌بوده که میگفتند کوزه گر از کوزه شکسته آب میخورد و حالا حکایت ما مردم‌خوزستان است ، استان‌خوزستان‌در اقتصادخوزستان بسیار اثر گذار است اما برای مردم‌خودش مکنت را به ارمغان آورده و مدیران‌دستگاهها توان‌مقابله به گرفتن حق استان را ندارند و شایدهم به واسطه گرفتن‌پست صدارت از مرکز اجازه چانه زنی را ندارند و یا رودربایستی میکنند. یاحق
 • ایرج
  |
  |
  ۴:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۰
  منم رو همین میز درس خواندهام البته ۴۰ سال پیش تو حصیر آباد میزه خوب مونده ها شا.... ماشاله
 • نظرات بینندگان
  نام:
  ایمیل:
  * نظر:
  نظر سنجی

  آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

  Loading ... Loading ...
  تازه ترین اخبار
  آ نتورک