کد خبر: 28616
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۲/ مهر/ ۱۳۹۶ - ۱:۱۱

امروز قهرمان لیگ برتر ایران بدلیل مشکلات عدیده مالی و مدیریتی نفس های آخر را می کشد.استقلال خوزستان نه تنها مایه افتخار و بالیدن جوانان خوزستانی نشد، بلکه سرخوردگی آنها را نیز به همراه داشت و این روز‌ها نتایج استقلال در لیگ‌ برتر گواه این ادعاست.

گزارشی از خوزستان سرافراز ” فوتبال جزو مهم‌ترین دغدغه‌ها و مشغله‌های ذهنی خیل جوان دنیای امروز است. امروزه کمتر کسی است که با این واژه ارتباطی‌صمیمی برقرار نکند. در هر خانواده‌ای هستند کسانی که مشتاقانه هوادار قرمز، آبی و یا هر رنگ و نشانی دیگر از این رشته ورزشی باشند.

تیم استقلال خوزستان در فصل ۹۵–۱۳۹۴ توانست با سرمربیگری  عبدالله ویسی قهرمان لیگ برتر خلیج فارس شود.

امروز قهرمان لیگ برتر ایران بدلیل مشکلات عدیده  مالی و مدیریتی نفس های آخر را می کشد.استقلال خوزستان  نه تنها مایه افتخار و بالیدن جوانان خوزستانی نشد، بلکه سرخوردگی آنها را نیز به همراه داشت و این روز‌ها نتایج استقلال در لیگ‌ برتر گواه این ادعاست.

حکایت باشگاه فوتبال استقلال خوزستانبه بسیاری از مسایل برمی‌گردد که در رأس آنها می‌توان به مشکلات مدیریتی اشاره کرد.

اگر بخواهیم به قصه تلخ و دردناک باشگاه استقلال خوزستان بپردازیم باید از واگذاری این باشگاه در خرداد امسال به اداره کل وزش و جوانان استان اشاره کنیم.

افشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان در همان روزها به خبرنگاران گفت ؛  با جذب اسپانسر و تغییرات جدی قصد داریم بازهم با استقلال بدرخشیم.

اما تنها مدت زمان اندک کافی بود تا “بلف” های تیم مدیریتی اداره کل بار دیگر قلب خوزستانی ها را به درد آورد.

استقلال تنها چند هفته پس از رقابت های لیگ در اصفهان باعث تحقیر فوتبال خوزستان شد و ۶ گل دریافت کرد!
اما ظاهرا این پایان ماجرا نبود!؛ سه هفته بعد از آن فاجعه فوتبالی، در اهواز – خوزستان پایتخت فوتبال ایران بار دیگر این تیم با دریافت ۳ گل در مقابل پرسپولیس نشان داد اداره کل ناتوان تر از آن چیزیست که بتواند یک تیم لیگ برتری را سرپا کند.

مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان خوزستان از شما انتظار بیش از این می‌رفت، ولی عملا در طی این چند هفته از لیگ برتر برای حمایت از تیم استقلال  واکنشی نشان نداده‌اید، البته در اینکه شما دغدغه‌های مهم دیگری دارید شکی نیست، ولی فوتبال هم یک دغدغه و یک مطالبه جدی برای هواداران و جوانان علاقه‌مند به این ورزش است.

تیم استقلال خوزستان از ابتدایی‌ترین ابزار فوتبال محروم است و برای پیشرفت در ورزش ابزار نرم‌افزاری و سخت‌افزاری لازم و ملزوم یکدیگرند. متاسفانه در خوزستان از باشگاهداری و از همه مهم‌تر بخش خصوصی برای تقویت‌ورزش حمایت نمی‌شود و این باعث فرار و عدم تمایل بخش خصوصی به تیمداری می‌شود.

در حال حاضر استقلال خوزستان با توجه به نبود صنعت پویا و پایدار و عدم تمایل بخش خصوصی از وضیعت بحرانی و کاملا اورژانسی برخوردار است و نمونه بارز آن را می‌توان وضعیت اسفبار مالی این باشگاه در لیگ برتر عنوان‌کرد.

همچنان‌که همه ما دغدغه رفع مشکلات عدیده استان همچون بیکاری، صنعت نیمه‌جان و احیای کارخانه‌های نیمه تعطیل و تعطیل را به عنوان اولویت اول و مهم استان را داریم، انتظار داریم سهم ورزش و به خصوص  به وضعیت باشگاه استقلال خوزستان رسیدگی شود.

 

 

 

 

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک