کد خبر: 28639
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۲/ مهر/ ۱۳۹۶ - ۳:۴۴

سخنان صریح و قاطع دکتر روحانی در دفاع از منافع ملی و همچنین حمایت از سپاه پاسداران، موجی از همگرایی و وحدت ملی به خصوص در فضای مجازی شکل گرفته که همچنان هم ادامه دارد

یادداشت سردبیر؛

خوزستان سرافراز / همان طور که البته قابل پیش بینی هم بود، رییس جمهور آمریکا با اتخاذ مواضع گستاخانه بار دیگر مخالفت جدی خود را با برجام نشان داد و البته این بار با ارجاع مساله به کنگره این کشور به دروغ مدعی شد که ایران به برجام پایبند نبوده و او پایبندی ایران را تایید نمی کند!

از شب گذشته و به خصوص پس از سخنان صریح و قاطع دکتر روحانی در دفاع از منافع ملی و همچنین حمایت از سپاه پاسداران، موجی از همگرایی و وحدت ملی به خصوص در فضای مجازی شکل گرفته که همچنان هم ادامه دارد و حتی در برخی مناطق منجر به تجمعات وحدت آمیز شده است.

در این میان جای بسی تاسف است که برخی افراد تندرو درفضای مجازی و توییتر با ارسال مطالبی برخلاف منافع ملی بدنبال تفرقه هستند.

در شبی که باید در دفاع از حقوق ملت و محکومیت گستاخی های اخیر ترامپ و حمایت از مواضع قاطع و اصولی رییس جمهور از خودواکنش نشان دهند با نشر مطالبی اسفبار مانند(با اجرایی شدن مادر تحریم ها چرا صدایی از حلقوم های نکبتی که تکرار می کردند ؛ بیرون نمی آید / اسناد جاسوسی این خائنین کی رو می شود ؟!!!!) مواضع خصمانه ی خود را بدون درنظرگرفتن مصالح نظام و انقلاب مطرح می کنند.

البته در مقطع فعلی به جهت شرایط پیش آمده نیاز بیش از پیش وجود دارد که همه بر شاخصه ها و مولفه های وحدت گرایانه تاکید و تمرکز کنیم اما متاسفانه باید گفت که برخی ها هنوز قادر به شناخت مسایل اصلی از مباحث فرعی نیستند و یا این که می دانند و برای خود وظیفه و رسالت دیگری متصور هستند.

در چنین وضعی آن چه مسلم است این که تبیین خیانت ها و بدعهدی های آمریکا در قضیه برجام و قضایای مشابه آن از یک سو و نشان دادن مواضع قاطعانه حاکمیت ملی ما در این جریان ، از جمله کلیدی ترین وظایفه رسانه ها چه در فضای مجازی و چه در دیگر عرصه هاست که همه فارغ از گرایش های سیاسی و جناحی باید خود را ملتزم به آن بدانند چه آن که این مساله با منافع ملی ما پیوند و رابطه ای عمیق دارد.

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک