کد خبر: 28686
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۴/ مهر/ ۱۳۹۶ - ۱:۳۱

متن پیام حمید زنگنه نماینده اسبق مردم اهواز در هفتمین دوره مجلس شورای اسلامی و شهردار اسبق اهواز به شرح ذیل است:

متن پیام حمید زنگنه نماینده اسبق مردم اهواز در هفتمین دوره مجلس شورای اسلامی و شهردار اسبق اهواز به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحیم
إنا لله و إنا إلیه راجعون
خبر جانسوز ارتحال برادر ارزشمند و بزرگوارم جناب آقای دکتر «محمدعلی شیخ» نماینده پر تلاش و خدوم مردم شریف شوشتر در سه دوره متوالی مجلس شورای اسلامی ، استاد نمونه کشوری و پژوهشگر فلسفه و همچنین فرزند عالم بزرگ و ربانی شیعه ، مرحوم «علامه شیخ شوشتری» که با صفاتی همچون محققِ متقی، مرد محراب محبت و الهی ملکوتی در وادی ولایت در نزد همه‌ی ما مردم ایران اسلامی معروف است ، بسیار موجب دریغ ، تاثر و تاسف عمیق گردید.
بدون تردید خدمات متعدد این عزیز از دست رفته در دوران نمایندگی مجلس شورای اسلامی و سایر مناصب و عرصه‌های مختلف خدمت‌گزاری و خدمات والای علمی ایشان برای این مرز و بوم ، همیشه در یادها و دل‌های ما مردم خوزستان و بالاخاص مردم شریف شوشتر به عنوان الگوی شایسته نمایندگی مردم قرار خواهد گرفت و نیز ماندگار می‌گردد.
اخذ رای اعتماد مردم متدین ، انقلابی و غیور شوشتر در ۳ دوره مجلس شورای اسلامی و حضور موثر و فعال در عرصه علمی کشور بوضوح بیانگر مردمداری و کارآمدی مرحوم دکتر شیخ و همچنین قدرشناسی آن مردم گران‌سنگ می باشد.
اینجانب که در دوره هفتم مجلس شورای اسلامی افتخار همکاری با ایشان را داشتم ، بارها شاهد شجاعت ، دلسوزی و پیگیری‌ها و دغدغه‌های این مرد شریف در راه رفع مشکلات فراوان ، توسعه و آبادانی شهرستان شوشتر و استان خوزستان بوده‌ام.
این مصیبت را به بیت معزز مرحوم دکتر شیخ و مردم گرانقدر خوزستان به ویژه مردم شریف شهرستان شوشتر صمیمانه تسلیت و تعزیت عرض نموده و از درگاه خداوند منان علو درجات را برای آن فقید سعید مسئلت دارم.
حمید زنگنه
نماینده اسبق مردم شریف اهواز در دوره هفتم مجلس شورای اسلامی
FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک