کد خبر: 28719
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۸/ مهر/ ۱۳۹۶ - ۱:۳۳

روز ۲۲ مهرماه سال جاری جنایت هولناکی در شهر رشت رقم خورد که بار دگر نه رشت بلکه کل کشور را در حیرت و ناراحتی فرو برد.

خوزستان سرافراز/ در این جنایت هولناک پسر بچه ۲٫۵ ساله به نام اهورا توسط ناپدریش در لاکان رشت پس از تجاوز وحشیانه با کوبیدن سر وی به دیوار به قتل رسید.

قاتل اهورا عصر ۲۳ مهر ماه سال جاری در اداره آگاهی رشت به آزار و اذیت و قتل اهورای ۲٫۵ساله اعتراف کرد و در ادامه اظهاراتش گفت: زمانی که اهورا را مورد تجاوز قرار دادم از درد و خونریزی زیاد گریه کرد و مدام فریاد می زد و من هرچه تلاش کردم او را ساکت کنم نتوانستم، که در آخر سر کودک ۲ ساله را چند مرتبه به دیوار کوبیدم. پزشکان بیمارستان پس از بررسی و معاینه کودک اعلام کردند که درصد هوشیاری اهورا به سه رسیده است و بعد از گذشت چند ساعت تلاش پزشکان سرانجام صبح دیروز بر اثر شدت جراحات وارده این کودک بی گناه جان سپرد.

بررسی های پزشکی قانونی آزار جنسی را تایید کرده و همچنین به‌علت آزار و اذیت هایی که از سوی ناپدری روی بدن کودک ایجاد شده، صورت کودک کبود و دنده های این پسر بچه شکسته شده است.

دیروز خواندن این خبر کافی بود تا روح هر انسانی را آزار دهد,قتل همراه با تجاوز به کودک خردسال در شهر رشت….

خبری تکان دهنده و اسفبار که دیروز میلیون ها شهروند , بخاطر این فاجعه دردناک خون گریستند….

اینجا در سرزمین ما چه خبر شده که دامنه فعل تجاوز به کودکان و نوجوانان رسیده است؟تا کجا بی بند وباری؟تا کجا افسار پاره کردن و خوی حیوانی گرفتن؟؟؟

مقصر اصلی چه کسی است؟

مادری که از همسر خود جدا و عاشق دوست ….خود میشود؟

پدری که در انتخاب همسر که قرار بوده مادر فرزندش بشود درست تصمیم نگرفته است؟

ناپدری شهوت پرستی که انقدر غرق در فساد و تباهی شده که به کودک هم رحم نمی کند؟

انگار تا وقتی که نهادهای رسمی در برابر خشونتی که بر کودکان این کشور اعمال می شود حساسیتی به آن اندازه که مثلا بر جلو وعقب بودن مقنعه ها و کوتاه و بلند کردن مانتوهای دختران دانش آموز دارند,نشان بدهند راه زیادی مانده است و چاره ای نیست جز انتشار خوش باورانه چنین یادداشت هایی که مسئولان هر چه سریع تر زنگ خطر کودک آزاری ,تجاوز,قتل و …..را حس نموده و اقدامات پیشگیرانه از سوی آنها صورت پذیرد.

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک