کد خبر: 28748
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: 22/ اکتبر/ 2017 - 4:15

لطفعلی زاده درباره مقصر اصلی فاجعه امروز,اظهار کرد: در رابطه با این حادثه همه مسئولان مقصر بوده و دستگاه های مربوطه باید پاسخگو باشند.

اسکندر لطفعلی زاده عضو شورای اسلامی شهر اهواز در گفتگو با خبرنگار خوزستان سرافراز , با اشاره به حادثه امروز ریزش کوه در منبع آب گفت : متأسفانه در این حادثه دو کودک معصوم جان باختند که جای تأسف بسیار دارد. از این حادثه دلخراش بسیار متأثر شدم و به بازماندگان این حادثه تسلیت می‌گویم.

لطفعلی زاده درباره مقصر اصلی فاجعه امروز,اظهار کرد:اگر بخواهیم بدانیم در حادثه امروز چه کسانی مقصر هستند، باید به عوامل متعددی بپردازیم، ابتدا باید ببینیم تا چه اندازه مسئولان به‌عنوان خدمتگزاران مردم، به حیث مسئولیتی که بر عهده دارند، توانستند به وظایف خود به‌درستی جامه عمل بپوشانند.

در رابطه باحادثه امروز همه مسئولان مقصر بوده و دستگاه های مربوطه باید پاسخگو باشند.

وی افزود: اعضای شورای اسلامی شهر اهواز از محل حادثه بازدید نموده و بزودی با تشکیل جلسه در صحن شورا,  فاجعه امروز بصورت ویژه مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

لطفعلی زاده تصریح کرد:افزایش جاذبه های شهری و بی فروغ شدن زندگی در روستاها و امید به پیدا کردن کار در شهر ها هر روز بر سیل مهاجران افزوده و پدیده حاشیه نشینی را در کلانشهرهایی همچون اهواز پر رنگ تر می کند.

وی ادامه داد: استاندارد شهرنشینی باید در حاشیه شهر نیز رعایت شود. حاکمیت وظیفه دارد فکری به حال مناطق حاشیه شهر و حاشیه نشینان نموده و نیازها را تامین نماید.

نماینده مردم در شورای اسلامی شهر اهواز بیان کرد:مناطق حاشیه شهر دارای مشکلات زیادی هستند و با توجه به وسعت این مناطق و مشکلات آنها و محدودیت منابع مالی شهرداری ,موضوع مشکلات و اولویت بندی آنها باید با همکاری سایر نهادها بصورت ویژه مورد بررسی قرار گرفته و هرچه سریع تر اقدامات لازم صورت پذیرد.

 

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ترین اخبار