کد خبر: 28790
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱/ آبان/ ۱۳۹۶ - ۷:۱۷
فتح الله حاجتی در گفتگو با خوزستان سرافراز:

کوچه‌پس‌کوچه‌های شهر من آن‌قدر پردرد است که می‌توان درد نامه‌ای در وصفش نوشت.

در کوچه‌پس‌کوچه‌های شهر من خانه‌هایی وجود دارد با آدم‌هایی دریادل، همان‌هایی که هیچ‌وقت به چشم من نمی‌آیند. با دردهایی که شاید من تا به امروز نه از آن‌ها خبری داشتم و نه لمسشان کرده‌ام. برخی از این کوچه‌پس‌کوچه‌های شهر من آن‌قدر پردرد است که می‌توان درد نامه‌ای در وصفش نوشت.

به گزارش خوزستان سرافراز,فتح الله حاجتی عضو شورای اسلامی شهر اهواز درحاشیه بازدید از شهر شیرین شهر اظهار کرد:عصر امروز به اتفاق اعضای شورا جهت بررسی و جابه جایی خانوارهای کوی رمضان اهواز و خیابان چهار کوی خالدی که روز گذشته ریزش کوه در این خیابان منجر به ریزش آوار روی دو باب منزل مسکونی شده بود,به این شهر آمده و از نزدیک وضعیت اسکان این عزیزان را مورد بررسی قرار داده ایم.

حاجتی در خصوص اسکان ساکنان منازل مسکونی پر خطردر شهر شیرین شهر, گفت:ساکنان این منازل پرخطر بخاطر بعد مسافت و مشکلاتی از این دست نپذیرفتند در شیرین شهر ساکن شوند و متاسفانه تا به این لحظه نتوانسته ایم آنها را جهت سکونت در این شهر متقاعد نماییم.

این عزیزان اصرار دارند,اگر یک چادر در اهواز در اختیار آنها قرار بگیرد,بهتر از آن است که در شیرین شهر ساکن شوند.

وی افزود: شورای شهر و شهردار محترم اهواز در جهت جا به جایی این ۸۴ واحد مسکونی پرخطر تمام تلاش خود را به کار خواهند گرفت و تا حل این مشکل درکنار مردم خواهندایستاد و از هیچ تلاشی در جهت رفع نیازهای اولیه آنها کوتاهی نخواهیم کرد.

این عضو شورا درخصوص هزینه درمان مصدومان این حادثه بیان کرد: امروز در دیدار و عیادت از مصدومان حادثه ریزش کوه در بیمارستان گلستان اهواز حضور یافته و از نزدیک روند درمانی آنها را پیگیری نموده و همه خدمات درمانی برای آسیب‌دیدگان رایگان و خانواده‌های مصدومان هیچ‌گونه نگرانی بابت هزینه نداشته باشند.

وی اضافه کرد:روحیه مطالبه گری و انتقاد پذیری باید در جامعه گسترش یابد و هرجا که لازم باشد و احساس نیاز شد، حس مطالبه گری از مردم به مسئولین منتقل شده و برای خواسته های مردم تلاش کنیم . بنده وامدار هیچ حزب و گروهی نیستم و به عنوان فرد مستقل وارد شورای اسلامی شهر اهواز شده و هرچه به نفع مردم باشد را انجام خواهم داد و تنها دغدغه ام خواسته های مردم است.

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک