کد خبر: 28827
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۵/ آبان/ ۱۳۹۶ - ۱:۴۱
هفته دهم لیگ برتر؛ پرسپولیس 1- استقلال0

پرسپولیس با تک گل علی علیپور دربی ۸۵ را پیروز شد.

 

خوزستان سرافراز؛ پرسپولیس نیمه اول را با گل علی علیپور به رختکن رفت. در نیمه دوم این استقلال بود که بازی را بهتر آغاز کرد اما مدافعان پرسپولیس بی نقض عمل کردند و به خوبی حملات آبی پوشان را خنثی کردند. در یک ضد حمله پاس خوب پشت مدافعان استقلال برای وحید امیری او را در موقعیت خوبی قرار داد که پیش از اینکه به توپ برسد، استقلالی‌ها توپ را دور کردند.
همچنین وریا غفوری پاسی عرضی و خوب را به محوطه جریمه پرسپولیس ارسال کرد که مدافعان سرخپوش توپ را قطع کردند.
در دقیقه ۵۷ بشار رسن چند بازیکن استقلال را دربیل کرد و با خطای امید ابراهیمی متوقف شد. داور در این صحنه به هفبک استقلال کارت زرد نشان داد و ضربه ایستگاهی وحید امیری با عکس العمل حسینی به کرنر رفت.
شفر در دقیقه ۵۵ جابر انصاری به جای فرشید باقری را وارد زمین شد. پاس خوب پشت مدافعان پرسپولیس به جابر انصاری رسید اما بیرانوند پیش از اینکه انصاری ضربه‌ای به توپ بزند از دروازه خارج شد و توپ را مهار کرد.
در ادامه حملات پرسپولیسی ها منشا توپ را به خوبی از مجید حسینی گرفت و ضربه‌ای به توپ زد که حسین حسینی مهار کرد. در ادامه موقعتی برای بشار رسن ایجاد شد که ضربه او را مدافعان استقلال دفع کردند.
استقلالی های فشار بیشتری روی دروازه پرسپولیس آوردند و جابر انصاری در محوطه جریمه پرسپولیس می‌توانست برای تیمش گلزنی کند که این توپ راهی کرنر شد.

در ادامه دو تیم بازی پایاپایی را به نمایش گذاشتند و تا دقیقه ۹۰ بازی با همان تک گل علی علیپور در جریان بود. هواداران استقلال نارنجکی را در بین عکاس ها انداختند که باعث مصدومیت چندی از آنها شد. در دقیقه ۹۲ گادوین منشا جای خودش را به شایان مصلح داد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک